Nora Roberts

iš viso 490
Rodoma 1-30490

Nora Roberts (g. 1950) arba Eleanora Marie Robertson – amerikiečių rašytoja, daugiau kaip 200 romantinių novelių autorė, kartais pasirašanti slapyvardžiais J. D. Robb, Jill March ir Sarah Hardesty. Gerbėjai Lietuvoje yra itin pamėgę jos knygas „Esu tau“ (1989 m.), „Rifas“ (1998 m.), „Juodoji ragana“ (2013 m.) ir „Kolekcionierė“ (2014 m.).

Visada mėgusi skaityti bei kurti istorijas, pati kažką parašyti Nora pamėgino visai netikėtai. Gyvenime išbandžiusi įvairius darbus, pirmąjį savo apsakymą suskrebeno į užrašų knygutę vieną, didelės pūgos užkluptą dieną, kai namuose prižiūrėjo du mažamečius savo sūnus. Pripažinimo nesulaukusi iškart, šiandien N. Roberts yra pirmoji autorė įamžinta Amerikos romanų rašytojų šlovės sienoje. 2011-aisias rašytojos novelės The New York Times bestselerių sąrašuose išbuvo 861 savaitę, iš kurių 176 užėmė pirmąją vietą.

Per savo karjerą susižėrusi gausybę prestižinių apdovanojimų, Nora Roberts savo gerbėjus pakeri puikiai perkrimstu vyriškojo proto modeliu. Turint omenyje, kad ši moteris visą savo gyvenimą praleido tarp vyrų (turi keturis brolius ir augina du sūnus), tai visai nestebina.

Nora Roberts (g. 1950) arba Eleanora Marie Robertson – amerikiečių rašytoja, daugiau kaip 200 romantinių novelių autorė, kartais pasirašanti slapyvardžiais J. D. Robb, Jill Ma ... rch ir Sarah Hardesty. Gerbėjai Lietuvoje yra itin pamėgę jos knygas „Esu tau“ (1989 m.), „Rifas“ (1998 m.), „Juodoji ragana“ (2013 m.) ir „Kolekcionierė“ (2014 m.). Visada mėgusi skaityti bei kurti istorijas, pati kažką parašyti Nora pamėgino visai netikėtai. Gyvenime išbandžiusi įvairius darbus, pirmąjį savo apsakymą suskrebeno į užrašų knygutę vieną, didelės pūgos užkluptą dieną, kai namuose prižiūrėjo du mažamečius savo sūnus. Pripažinimo nesulaukusi iškart, šiandien N. Roberts yra pirmoji autorė įamžinta Amerikos romanų rašytojų šlovės sienoje. 2011-aisias rašytojos novelės The New York Times bestselerių sąrašuose išbuvo 861 savaitę, iš kurių 176 užėmė pirmąją vietą. Per savo karjerą susižėrusi gausybę prestižinių apdovanojimų, Nora Roberts savo gerbėjus pakeri puikiai perkrimstu vyriškojo proto modeliu. Turint omenyje, kad ši moteris visą savo gyvenimą praleido tarp vyrų (turi keturis brolius ir augina du sūnus), tai visai nestebina.
Skaityti daugiau