Nicholas Sparks

iš viso 77
Rodoma 1-3077

Nicholas Sparks  (g. 1965) arba Nicholas Charles Sparks – amerikiečių novelistas, prodiuseris ir scenarijų autorius. Parašęs beveik 20 knygų, iš kurių net devynios tapo filmais ir neabejotinais bestseleriais. Išverstų į daugiau kaip 50 kalbų, jų yra parduota apie 97 milijonai kopijų.

Pimąjį savo apsakymą sukūrė būdamas 20-ties, o antrąjį – 24-erių. Nei vienas jų nebuvo publikuotas. Po kelerių metų, dirbdamas medikamentų pardavėju, laisvu laiku parašė knygą, tapusią jo atspirties tašku kylant stulbinančiai puikios karjeros laiptais. 1995-aisiais Nicholasui Sparksui buvo įteiktas milijono dolerių vertės avansas už jau į istoriją įėjusią „Užrašų knygelę“ („The Notebook“)! 1996-aisiais prekyboje pasirodęs romanas, jau pirmąją savaitę tapo The New York Times bestseleriu.

Nepaleisdamas sėkmės paukštės iš rankų, Nicholas Sparks vėliau parašė dar kelias noveles, kurios sulaukė tarptautinio pasisekimo ir net buvo ekranizuotos. Lietuvos skaitytojams ir kino gerbėjams yra puikiai žinomos istorijos „Žinutė butelyje“ (1999 m.), „Įsimintinas pasivaikščiojimas“ (2002 m.), „Naktys Rodantėje“ (2008 m.), „Brangusis Džonai“ (2010 m.), „Amžinai tavo“ (2012 m.) ir kitos.

Nicholas Sparks  (g. 1965) arba Nicholas Charles Sparks – amerikiečių novelistas, prodiuseris ir scenarijų autorius. Parašęs beveik 20 knygų, iš kurių net devynios tapo filmai ... s ir neabejotinais bestseleriais. Išverstų į daugiau kaip 50 kalbų, jų yra parduota apie 97 milijonai kopijų. Pimąjį savo apsakymą sukūrė būdamas 20-ties, o antrąjį – 24-erių. Nei vienas jų nebuvo publikuotas. Po kelerių metų, dirbdamas medikamentų pardavėju, laisvu laiku parašė knygą, tapusią jo atspirties tašku kylant stulbinančiai puikios karjeros laiptais. 1995-aisiais Nicholasui Sparksui buvo įteiktas milijono dolerių vertės avansas už jau į istoriją įėjusią „Užrašų knygelę“ („The Notebook“)! 1996-aisiais prekyboje pasirodęs romanas, jau pirmąją savaitę tapo The New York Times bestseleriu. Nepaleisdamas sėkmės paukštės iš rankų, Nicholas Sparks vėliau parašė dar kelias noveles, kurios sulaukė tarptautinio pasisekimo ir net buvo ekranizuotos. Lietuvos skaitytojams ir kino gerbėjams yra puikiai žinomos istorijos „Žinutė butelyje“ (1999 m.), „Įsimintinas pasivaikščiojimas“ (2002 m.), „Naktys Rodantėje“ (2008 m.), „Brangusis Džonai“ (2010 m.), „Amžinai tavo“ (2012 m.) ir kitos.
Skaityti daugiau