Naomi Oreskes

iš viso 10
Rodoma 1-10 iš 10


Collapse of Western Civilization
Collapse of Western Civilization Naomi Oreskes, Eri...
Knygos.lt nariams Knygos.lt nariams
15,97 €
-15%
18,79 €
  • Išsiųsime per 10–14 d.d.

The Big Myth
The Big Myth Naomi Oreskes
Knygos.lt nariams Knygos.lt nariams
30,34 €
-15%
35,69 €
  • Išsiųsime per 12–18 d.d.

Merchants of Doubt
Merchants of Doubt Naomi Oreskes
Knygos.lt nariams Knygos.lt nariams
25,24 €
-15%
29,69 €
  • Išsiųsime per 12–18 d.d.

Science on a Mission
Science on a Mission Naomi Oreskes
Knygos.lt nariams Knygos.lt nariams
68,59 €
-15%
80,69 €
  • Išsiųsime per 12–18 d.d.

The Rejection of Continental Drift
The Rejection of Continental Drift Naomi Oreskes
Knygos.lt nariams Knygos.lt nariams
433,83 €
-15%
510,39 €
  • Išsiųsime per 12–18 d.d.

Why Trust Science?
Why Trust Science? Naomi Oreskes
43,59 €
Plate Tectonics
Plate Tectonics Naomi Oreskes
132,49 €
Plate Tectonics
Plate Tectonics Naomi Oreskes
132,49 €
Merchants of Doubt
Merchants of Doubt Naomi Oreskes, Eri...
22,39 €
The Rejection of Continental Drift
The Rejection of Continental Drift Naomi Oreskes
80,19 €