Margaret Atwood

Margaret Atwood (g. 1939 m.) – iš Kanados kilusi rašytoja, poetė, eseistė, literatūros kritikė, išradėja, mokytoja ir aplinkosaugos aktyvistė. Daugiau nei 40 knygų autorė yra pelniusi gausybę literatūros apdovanojimų, tarp kurių ir prestižinę „Man Booker“ premiją už romaną „Aklasis žudikas“ ir tarptautinę Franzo Kafkos literatūros premiją už viso gyvenimo pasiekimus. Rašytojos kūriniai išleisti daugiau nei 35 šalyse ir išversti į daugiau nei 40 kalbų.

Vienu stipriausių autorės kūrinių laikomas romanas „Tarnaitės pasakojimas“, pagal kurį sukurtas pasaulinio garso serialas, pagerbtas keliais „Emmy“ apdovanojimais. Antiutopinis kūrinys „Tarnaitės pasakojimas“ puikiai vertinamas literatūros kritikų ir prilyginamas knygoms George’o Orwello „1984-ieji“ ir Aldouso Huxley’io „Puikus naujas pasaulis“.

 Beje, Toronte su rašytoju Graeme'u Gibson'u gyvenanti Margaret Atwood netrukus skaitytojus nudžiugins romano „Tarnaitės pasakojimo“ tęsiniu – knyga „Liudijimai“ („The Testaments“) pasirodys jau 2019 m. rugsėjį. Tęsinys skaitytojus nukels 15 metų į priekį nuo paskutinės Fredinės scenos.

Margaret Atwood (g. 1939 m.) – iš Kanados kilusi rašytoja, poetė, eseistė, literatūros kritikė, išradėja, mokytoja ir aplinkosaugos aktyvistė. Daugiau nei 40 knygų autorė yr ... a pelniusi gausybę literatūros apdovanojimų, tarp kurių ir prestižinę „Man Booker“ premiją už romaną „Aklasis žudikas“ ir tarptautinę Franzo Kafkos literatūros premiją už viso gyvenimo pasiekimus. Rašytojos kūriniai išleisti daugiau nei 35 šalyse ir išversti į daugiau nei 40 kalbų. Vienu stipriausių autorės kūrinių laikomas romanas „Tarnaitės pasakojimas“, pagal kurį sukurtas pasaulinio garso serialas, pagerbtas keliais „Emmy“ apdovanojimais. Antiutopinis kūrinys „Tarnaitės pasakojimas“ puikiai vertinamas literatūros kritikų ir prilyginamas knygoms George’o Orwello „1984-ieji“ ir Aldouso Huxley’io „Puikus naujas pasaulis“.  Beje, Toronte su rašytoju Graeme'u Gibson'u gyvenanti Margaret Atwood netrukus skaitytojus nudžiugins romano „Tarnaitės pasakojimo“ tęsiniu – knyga „Liudijimai“ („The Testaments“) pasirodys jau 2019 m. rugsėjį. Tęsinys skaitytojus nukels 15 metų į priekį nuo paskutinės Fredinės scenos.
Skaityti daugiau
iš viso 99
Rodoma 1-3099