Luule Viilma

Luule Viilma (1950-2002) – medikė, ezoterikė ir alternatyvios medicinos praktikuotoja iš Estijos. Išgarsėjo knygomis „Mokymas išlikti gyvam“ (1994 m.), „Nuoširdumas ir tariamas atleidimas“ (liet. 2012 m.) bei „Vilties šiluma“ (liet. 2014 m.).

Siekdama atrasti būda gydyti žmones, kuo mažiau jiems pakenkiant, Luule Viilma susipažino su parapsichologijos mokslu, kuris atskleidė jai „gydymo mintimis“ metodus. Kadaise, iš gautų žinių sudarytas bukletas, kurį buvo galima pavartyti laukiamajame, išaugo į aštuonių knygų seriją.

Darbuose autorė analizuoja sveikatos ir proto būklių sąsajas, dar kartą patvirtindama, kad daugumą negalavimų žmogui sukelia stresas. Luule Viilma tiki, kad suteikdami sau meilės ir atleidimo, kiekvienas galime save išgydyti.

Dar ir šiandien Luule Viilma laikoma viena geriausių dvasinių mokytojų bei specifinio žanro autore Estijoje, o jos knygos lieka itin populiarios ir kaimyninėse šalyse.

Luule Viilma (1950-2002) – medikė, ezoterikė ir alternatyvios medicinos praktikuotoja iš Estijos. Išgarsėjo knygomis „Mokymas išlikti gyvam“ (1994 m.), „Nuoširdumas ir tariama ... s atleidimas“ (liet. 2012 m.) bei „Vilties šiluma“ (liet. 2014 m.). Siekdama atrasti būda gydyti žmones, kuo mažiau jiems pakenkiant, Luule Viilma susipažino su parapsichologijos mokslu, kuris atskleidė jai „gydymo mintimis“ metodus. Kadaise, iš gautų žinių sudarytas bukletas, kurį buvo galima pavartyti laukiamajame, išaugo į aštuonių knygų seriją. Darbuose autorė analizuoja sveikatos ir proto būklių sąsajas, dar kartą patvirtindama, kad daugumą negalavimų žmogui sukelia stresas. Luule Viilma tiki, kad suteikdami sau meilės ir atleidimo, kiekvienas galime save išgydyti. Dar ir šiandien Luule Viilma laikoma viena geriausių dvasinių mokytojų bei specifinio žanro autore Estijoje, o jos knygos lieka itin populiarios ir kaimyninėse šalyse.
Skaityti daugiau
iš viso 6
Rodoma 1-66