L.J. Smith

iš viso 16
Rodoma 1-1616

L. J. Smith arba Lisa Jane Smith (g. 1965) – vaikų ir jaunimo literatūros rašytoja iš JAV. Ji yra garsių antgamtiškų, šiek tiek kraupių romanų ciklų „Nakties pasaulis“ (1996- m.), „Slaptasis ratas“ (1992-2013 m.) ir „Vampyrės dienoraštis“ (2008-2014 m.) autorė. L. J. Smith istorijų siužeto linijose narpliojami nepaprastomis ypatybėmis pasižymintys personažai, kurie pakliūva į nuolatinę gėrio ir blogio, šviesos ir tamsos jėgų kovą.

Fantazijos ir romantikos kupini apsakymai ilgą laiką laikėsi The New York Times bestselerių topuose. Negana to, tiek „Vampyrės dienoraštis“ (2009 - m.), tiek „Slaptasis ratas“ (2011-2012 m.) buvo adaptuoti į didelio pasisekimo sulaukusius TV serialus.

Norą rašyti L. J. Smith pajuto dar ankstyvoje vaikystėje, kai mokytoja ją pagyrė už sukurtą poemą. Visuomet mėgusi kurti eilės (dar net nemokėdama skaityti ar rašyti) bei įvairias istorijas, autorė net pasirinko anglų kalbos ir fiziologinės psichologijos studijas. Mėginusi eiti pradinės mokyklos pedagogės keliu, po trijų darbo metų, visgi nusprendė atsiduoti kūrybai.

Nuo mažumės nepaliaujanti ieškoti magijos, šiandien L. J. Smith yra parašiusi daugiau kaip tuziną knygų vaikams ir jaunimui.

L. J. Smith arba Lisa Jane Smith (g. 1965) – vaikų ir jaunimo literatūros rašytoja iš JAV. Ji yra garsių antgamtiškų, šiek tiek kraupių romanų ciklų „Nakties pasaulis“ (1996- ...m.), „Slaptasis ratas“ (1992-2013 m.) ir „Vampyrės dienoraštis“ (2008-2014 m.) autorė. L. J. Smith istorijų siužeto linijose narpliojami nepaprastomis ypatybėmis pasižymintys personažai, kurie pakliūva į nuolatinę gėrio ir blogio, šviesos ir tamsos jėgų kovą. Fantazijos ir romantikos kupini apsakymai ilgą laiką laikėsi The New York Times bestselerių topuose. Negana to, tiek „Vampyrės dienoraštis“ (2009 - m.), tiek „Slaptasis ratas“ (2011-2012 m.) buvo adaptuoti į didelio pasisekimo sulaukusius TV serialus. Norą rašyti L. J. Smith pajuto dar ankstyvoje vaikystėje, kai mokytoja ją pagyrė už sukurtą poemą. Visuomet mėgusi kurti eilės (dar net nemokėdama skaityti ar rašyti) bei įvairias istorijas, autorė net pasirinko anglų kalbos ir fiziologinės psichologijos studijas. Mėginusi eiti pradinės mokyklos pedagogės keliu, po trijų darbo metų, visgi nusprendė atsiduoti kūrybai. Nuo mažumės nepaliaujanti ieškoti magijos, šiandien L. J. Smith yra parašiusi daugiau kaip tuziną knygų vaikams ir jaunimui. Skaityti daugiau
× Venipak