Lisa Wingate

iš viso 28
Rodoma 1-2828

Lisa Wingate (g. 1965 m.) – amerikiečių rašytoja, parašiusi daugiau nei 20 romanų ir sulaukusi populiarumo ne tik JAV, bet ir kitose pasaulio šalyse. Jos knygos išverstos į daugiau nei 35 kalbas. Nominuota daugybei apdovanojimų ir ne vieną jų pelniusi rašytoja didžiausios sėkmės pasiekė tikrais įvykiais paremtu kūriniu „Kol nepriklausėme jums". Romanas parduotas daugiau nei milijono egzempliorių tiražu, ilgiau nei metus išsilaikė New York Times bestselerių sąraše, o 2017 metais Goodreads skaitytojų išrinktas tų metų geriausiu istoriniu romanu.

Nors kurti istorijas Lisa Wingate mėgo nuo pat tada, kai pradėjo lankyti mokyklą, už paskatinimą yra dėkinga savo pirmos klasės mokytojai, kuri pasakė, kad tikisi Lisos vardą vieną dieną perskaityti žurnale. Tai mažąją Lisą nepaprastai sujaudino. Svajonė vieną dieną tapti rašytoja ją lydėjo visą gyvenimą, tačiau kryptingai to siekti pradėjo gerokai vėliau. Baigusi koledžą, Lisa Wingate ištekėjo, dirbo žurnalistinį darbą, vėliau susilaukė pirmagimio sūnaus. Ir vieną dieną, leisdama laiką su savo sūneliu ir senele, ji išgirdo senelės gyvenimo istoriją, kuri įkvėpė sukurti pirmąjį romaną. Šiuo metu Lisa Wingate, 2 sūnų mama, gyvena ir kuria Teksase.

„Kiekvienai istorijai įkvėpimo semiuosi iš gyvenimo, ir tik vėliau, jau rašydama leidžiuosi į atradimų kupiną kelionę. Niekada nežinau, kaip istorija plėtosis, kaip baigsis, kuo taps personažai, kol paskutiniai žodžiai dar nėra parašyti. Nors, kaip rašytojos ir žmogaus, mano širdis visuomet linksta prie laimingų pabaigų. Aš manau, kad mūsų visų pašaukimas yra suteikti šį tą gero pasauliui, įkvėpti ir pakylėti, nuspalvinti drobę naujomis spalvomis."

Lisa Wingate

Lisa Wingate (g. 1965 m.) – amerikiečių rašytoja, parašiusi daugiau nei 20 romanų ir sulaukusi populiarumo ne tik JAV, bet ir kitose pasaulio šalyse. Jos knygos išverstos į da ... ugiau nei 35 kalbas. Nominuota daugybei apdovanojimų ir ne vieną jų pelniusi rašytoja didžiausios sėkmės pasiekė tikrais įvykiais paremtu kūriniu „Kol nepriklausėme jums". Romanas parduotas daugiau nei milijono egzempliorių tiražu, ilgiau nei metus išsilaikė New York Times bestselerių sąraše, o 2017 metais Goodreads skaitytojų išrinktas tų metų geriausiu istoriniu romanu. Nors kurti istorijas Lisa Wingate mėgo nuo pat tada, kai pradėjo lankyti mokyklą, už paskatinimą yra dėkinga savo pirmos klasės mokytojai, kuri pasakė, kad tikisi Lisos vardą vieną dieną perskaityti žurnale. Tai mažąją Lisą nepaprastai sujaudino. Svajonė vieną dieną tapti rašytoja ją lydėjo visą gyvenimą, tačiau kryptingai to siekti pradėjo gerokai vėliau. Baigusi koledžą, Lisa Wingate ištekėjo, dirbo žurnalistinį darbą, vėliau susilaukė pirmagimio sūnaus. Ir vieną dieną, leisdama laiką su savo sūneliu ir senele, ji išgirdo senelės gyvenimo istoriją, kuri įkvėpė sukurti pirmąjį romaną. Šiuo metu Lisa Wingate, 2 sūnų mama, gyvena ir kuria Teksase. „Kiekvienai istorijai įkvėpimo semiuosi iš gyvenimo, ir tik vėliau, jau rašydama leidžiuosi į atradimų kupiną kelionę. Niekada nežinau, kaip istorija plėtosis, kaip baigsis, kuo taps personažai, kol paskutiniai žodžiai dar nėra parašyti. Nors, kaip rašytojos ir žmogaus, mano širdis visuomet linksta prie laimingų pabaigų. Aš manau, kad mūsų visų pašaukimas yra suteikti šį tą gero pasauliui, įkvėpti ir pakylėti, nuspalvinti drobę naujomis spalvomis." Lisa Wingate
Skaityti daugiau