Lauren Kate

Lauren Kate (g. 1981) – jaunimo literatūros rašytoja, tarptautinių bestselerių serijos „Puolusieji“ (2009- m.) autorė iš JAV. The New York Times perkamiausių knygų sąrašuose besipuikuojantys romanai yra išversti į daugiau kaip 30 kalbų.

Fenomenaliu patrauklumu pasižymintys siužetai nuolat gimsta Lauren Kate mintyse. Autorė sakosi, kad dažniausiai ją inspiruoja ją supantys žmonės, aplinka bei asmeninė patirtis. Lauren Kate prisipažįsta, netgi vieną iš personažių sukūrusi remdamasi savo pačios charakteriu.

Įdomu, kad „Puolusiųjų“ romano idėją rašytoja rado Biblijoje. Serijoje panaudotoms detalėms prireikė daugybės tiriamojo darbo mėnesių. Kaip ten be būtų, Lauren Kate darbas buvo tinkamai įvertintas tiek gerbėjų, tiek kritikų, o kompanija Disney net svarsto pristatyti viso ciklo ekranizaciją.

Lauren Kate (g. 1981) – jaunimo literatūros rašytoja, tarptautinių bestselerių serijos „Puolusieji“ (2009- m.) autorė iš JAV. The New York Times perkamiausių knygų sąrašuose b ... esipuikuojantys romanai yra išversti į daugiau kaip 30 kalbų. Fenomenaliu patrauklumu pasižymintys siužetai nuolat gimsta Lauren Kate mintyse. Autorė sakosi, kad dažniausiai ją inspiruoja ją supantys žmonės, aplinka bei asmeninė patirtis. Lauren Kate prisipažįsta, netgi vieną iš personažių sukūrusi remdamasi savo pačios charakteriu. Įdomu, kad „Puolusiųjų“ romano idėją rašytoja rado Biblijoje. Serijoje panaudotoms detalėms prireikė daugybės tiriamojo darbo mėnesių. Kaip ten be būtų, Lauren Kate darbas buvo tinkamai įvertintas tiek gerbėjų, tiek kritikų, o kompanija Disney net svarsto pristatyti viso ciklo ekranizaciją.
Skaityti daugiau
iš viso 16
Rodoma 1-1616