Jussi Adler-Olsen

iš viso 31
Rodoma 1-3031

Jussi Adler-Olsen (g. 1950) – danų rašytojas, redaktorius, kompozitorius filmams, vertėjas, dramaturgas, scenaristas, žurnalistas. Populiariausias kriminalinių istorijų šalyje ir New York Times bestselerių autorius, žinomų detektyvinių istorijų „Moteris narve“ (2007 m.), „Fazanų žudikai“ (2008 m.) ir „Atpirkimas“ (2009 m.) kūrėjas.

Veiklos Jussi Adler-Olsen niekuomet netrūko – jau studijuodamas universitete, autorius sugebėjo suderinti politiką ir kinematografiją. O kadaise atidaręs naudotų knygų knygyną, po kurio laiko ėmėsi groti gitara įvairiose pop žanro grupėse. Negana to, Jussi Adler-Olsen sukūrė ir išleido pirmąją danišką komiksų enciklopediją „Komiklex“.

Visuomet domėjęsis mentaliniais žmogaus proto subtilumais, psichiatrijos gydytojo sūnus puikiai išmano siužeto raizgymo meną. Atrodo, detektyvų rašymas jam nekainuoja didelių pastangų – pirmąjį savo romaną autorius parašė atostogaudamas. Dėl Jussi Adler-Olsen knygų ekranizacijų pešasi režisieriai, o prestižiniai apdovanojimai žyra iš visos Europos. Tad visai nenuostabu, kad Jussi Adler-Olsen kūriniai yra išversti į daugiau kaip 40 kalbų, o jų bendras tiražas jau viršijo 15 milijonų kopijų!

Jussi Adler-Olsen (g. 1950) – danų rašytojas, redaktorius, kompozitorius filmams, vertėjas, dramaturgas, scenaristas, žurnalistas. Populiariausias kriminalinių istorijų šalyje ... ir New York Times bestselerių autorius, žinomų detektyvinių istorijų „Moteris narve“ (2007 m.), „Fazanų žudikai“ (2008 m.) ir „Atpirkimas“ (2009 m.) kūrėjas. Veiklos Jussi Adler-Olsen niekuomet netrūko – jau studijuodamas universitete, autorius sugebėjo suderinti politiką ir kinematografiją. O kadaise atidaręs naudotų knygų knygyną, po kurio laiko ėmėsi groti gitara įvairiose pop žanro grupėse. Negana to, Jussi Adler-Olsen sukūrė ir išleido pirmąją danišką komiksų enciklopediją „Komiklex“. Visuomet domėjęsis mentaliniais žmogaus proto subtilumais, psichiatrijos gydytojo sūnus puikiai išmano siužeto raizgymo meną. Atrodo, detektyvų rašymas jam nekainuoja didelių pastangų – pirmąjį savo romaną autorius parašė atostogaudamas. Dėl Jussi Adler-Olsen knygų ekranizacijų pešasi režisieriai, o prestižiniai apdovanojimai žyra iš visos Europos. Tad visai nenuostabu, kad Jussi Adler-Olsen kūriniai yra išversti į daugiau kaip 40 kalbų, o jų bendras tiražas jau viršijo 15 milijonų kopijų!
Skaityti daugiau