Juozas Vasiliauskas

Juozas Vasiliauskas (g. 1932) yra ne tik garbus Lietuvos vaistininkas bei fitoterapeutas, bet ir puikių sveikatinimosi knygų autorius.

Tremtyje augęs lietuvis, sugrįžęs iš Sibiro niekaip negalėjo rasti darbo kol galiausiai mielaširdingo žmogaus dėka pavyko įsidarbinti staliumi. Vėliau, pasinaudojęs palankiu įstatymu leidžiančiu uoliausiems darbininkams įgyti aukštąjį išsilavinimą, Juozas  tapo farmacininku.

Šeimoje puoselėtas žolininkystės paslaptis ir tradicijas, J. Vasiliauskas pritaikė ir savo studijose. Savu metu jis tyrimus atliko užsienyje. Į savo praktikas įtraukė ir Rytų medicinos elementų. Per daugybę metų įgyta patirtimi fitoterapeutas nuolat dalinosi moksliniuose straipsniuose ir daugiau kaip dešimtyje knygų. Ypač visuomenės mėgstamomis tapo „Gamtos vaistinė“ (2010 m.), „Sveikatos biblija“ (2012 m.) bei „12 žolininko linkėjimų ir 1000 patarimų“ (2014 m.).

Diena iš dienos Juozas Vasiliauskas intensyviai dirba, skaito paskaitas, rašo, konsultuoja žmones, kaupia vaistažolių atsargas ir nė negali pagalvoti apie ramų sedėjimą ant sofos priešais televizoriaus ekraną.

Juozas Vasiliauskas (g. 1932) yra ne tik garbus Lietuvos vaistininkas bei fitoterapeutas, bet ir puikių sveikatinimosi knygų autorius. Tremtyje augęs lietuvis, sugrįžęs iš Si ... biro niekaip negalėjo rasti darbo kol galiausiai mielaširdingo žmogaus dėka pavyko įsidarbinti staliumi. Vėliau, pasinaudojęs palankiu įstatymu leidžiančiu uoliausiems darbininkams įgyti aukštąjį išsilavinimą, Juozas  tapo farmacininku. Šeimoje puoselėtas žolininkystės paslaptis ir tradicijas, J. Vasiliauskas pritaikė ir savo studijose. Savu metu jis tyrimus atliko užsienyje. Į savo praktikas įtraukė ir Rytų medicinos elementų. Per daugybę metų įgyta patirtimi fitoterapeutas nuolat dalinosi moksliniuose straipsniuose ir daugiau kaip dešimtyje knygų. Ypač visuomenės mėgstamomis tapo „Gamtos vaistinė“ (2010 m.), „Sveikatos biblija“ (2012 m.) bei „12 žolininko linkėjimų ir 1000 patarimų“ (2014 m.). Diena iš dienos Juozas Vasiliauskas intensyviai dirba, skaito paskaitas, rašo, konsultuoja žmones, kaupia vaistažolių atsargas ir nė negali pagalvoti apie ramų sedėjimą ant sofos priešais televizoriaus ekraną.
Skaityti daugiau
iš viso 10
Rodoma 1-1010