John Wiseman

iš viso 5
Rodoma 1-55

John „Lofty“ Wiseman (g. 1941) – britų išgyvenimo technikų ekspertas, konsultantas, buvęs D. Britanijos specialiųjų oro pajėgų narys, knygos „Išlikimo vadovas. Kaip išgyventi laukinėje gamtoje, bet kokiame klimate, sausumoje ar vandenyje“ (1986 m.) autorius.

Be akivaizdžių gebėjimų atsilaikyti prieš įvairiausias gamtos ar katastrofos sukeltas negandas, John Wiseman pagarsėjo 1959-aisiais, kai tapo jauniausiu (aštuoniolikos metų) kada be į specialiąsias oro pajėgas įstojusiu jaunuoliu.

Tarnybai atidavęs 26-erius metus ir viršilos laipsnį, John Wiseman išėjo į pensiją, atidarė apmokymus vedančią mokyklą ir išleido legenda tapusią knygą. Dabar būtų sunku ir patikėti, kad rimti išgyvenimo technikų specialistai, nebūtų patys mokęsi iš John Wiseman „Išlikimo vadovo“. Parduoti du milijonai kopijų, išverstų į kone 20 kalbų, tituluoja knygą kaip nepakeičiamą savo žanro atstovę.

Į John Wiseman kreipiasi ir kariūnai, ir civiliai. Daugiau kaip 50-ies metų profesionalios išlikimo patirties turintis ekspertas, visus norinčius išmoko pačiu sau tapti ir gydytoju, ir dantistu, ir vedliu, ir virėju.

John „Lofty“ Wiseman (g. 1941) – britų išgyvenimo technikų ekspertas, konsultantas, buvęs D. Britanijos specialiųjų oro pajėgų narys, knygos „Išlikimo vadovas. Kaip išgyventi ... laukinėje gamtoje, bet kokiame klimate, sausumoje ar vandenyje“ (1986 m.) autorius. Be akivaizdžių gebėjimų atsilaikyti prieš įvairiausias gamtos ar katastrofos sukeltas negandas, John Wiseman pagarsėjo 1959-aisiais, kai tapo jauniausiu (aštuoniolikos metų) kada be į specialiąsias oro pajėgas įstojusiu jaunuoliu. Tarnybai atidavęs 26-erius metus ir viršilos laipsnį, John Wiseman išėjo į pensiją, atidarė apmokymus vedančią mokyklą ir išleido legenda tapusią knygą. Dabar būtų sunku ir patikėti, kad rimti išgyvenimo technikų specialistai, nebūtų patys mokęsi iš John Wiseman „Išlikimo vadovo“. Parduoti du milijonai kopijų, išverstų į kone 20 kalbų, tituluoja knygą kaip nepakeičiamą savo žanro atstovę. Į John Wiseman kreipiasi ir kariūnai, ir civiliai. Daugiau kaip 50-ies metų profesionalios išlikimo patirties turintis ekspertas, visus norinčius išmoko pačiu sau tapti ir gydytoju, ir dantistu, ir vedliu, ir virėju.
Skaityti daugiau