John Green

John Michael Green (g. 1977) – jaunimo literatūros rašytojas ir populiarus tinklalapio YouTube video tinklaraštininkas (vlogeris) iš JAV. Istorikas, kuriantis mokomuosius filmukus internete, literatūros pasaulyje išgarsėjo tarptautiniais bestseleriais „Aliaskos beieškant“ (2005 m.), „Popieriniai miestai“ (2008 m.) ir „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (2012 m.).

Baigęs koledžą John Green penkis mėnesius praleido vaikų ligoninėje, kur užsiėme visuomenine veikla. Net norėjo tapti dvasininku, tačiau darbas su nepagydomomis ligomis sergančiais vaikais, įkvėpė rašyti. Įgauta patirtis atsispindi jo knygoje „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, kurios ekranizacija 2014-aisiais pasirodė ir didžiajame ekrane.

Vėliau John Green dirbo redaktoriumi knygų apžvalgos žurnale „The Booklist“, kur gimė jo apsakymas „Aliaskos beieškant“. Autorius taip pat rašė kritikos straipsnius laikraščio „The New York Times“ priedui „Book Review“, kūrė originalias radijo esė ir net bendradarbiavo su žinomu rašytoju David Levithan.

Visos jo knygos sulaukė geriausių apdovanojimų ir Holivudo filmų kūrėjų dėmesio. Visuose žemynuose mėgstamos istorijos yra išverstos į daugiau kaip tuziną kalbų.

John Michael Green (g. 1977) – jaunimo literatūros rašytojas ir populiarus tinklalapio YouTube video tinklaraštininkas (vlogeris) iš JAV. Istorikas, kuriantis mokomuosius film ... ukus internete, literatūros pasaulyje išgarsėjo tarptautiniais bestseleriais „Aliaskos beieškant“ (2005 m.), „Popieriniai miestai“ (2008 m.) ir „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (2012 m.). Baigęs koledžą John Green penkis mėnesius praleido vaikų ligoninėje, kur užsiėme visuomenine veikla. Net norėjo tapti dvasininku, tačiau darbas su nepagydomomis ligomis sergančiais vaikais, įkvėpė rašyti. Įgauta patirtis atsispindi jo knygoje „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, kurios ekranizacija 2014-aisiais pasirodė ir didžiajame ekrane. Vėliau John Green dirbo redaktoriumi knygų apžvalgos žurnale „The Booklist“, kur gimė jo apsakymas „Aliaskos beieškant“. Autorius taip pat rašė kritikos straipsnius laikraščio „The New York Times“ priedui „Book Review“, kūrė originalias radijo esė ir net bendradarbiavo su žinomu rašytoju David Levithan. Visos jo knygos sulaukė geriausių apdovanojimų ir Holivudo filmų kūrėjų dėmesio. Visuose žemynuose mėgstamos istorijos yra išverstos į daugiau kaip tuziną kalbų.
Skaityti daugiau
iš viso 60
Rodoma 1-3060