Johanna Basford

Škotė Johanna Basford – grafikos dizainerė ir iliustratorė iš D. Britanijos, Europą pakerėjusi sukurtomis spalvinimo knygomis suaugusiems „Paslaptingas sodas“ ir „Užburtas miškas“.
Škotė Johanna Basford – grafikos dizainerė ir iliustratorė iš D. Britanijos, Europą pakerėjusi sukurtomis spalvinimo knygomis suaugusiems „Paslaptingas sodas“ ir „Užburtas miš ... kas“.
Skaityti daugiau

Škotė Johanna Basford (g. 1985) – grafikos dizainerė ir iliustratorė iš D. Britanijos, Europą pakerėjusi sukurtomis spalvinimo knygomis suaugusiems „Paslaptingas sodas“ (2013 m.) ir „Užburtas miškas“ (2015 m.).

Nepaliaujamai kurianti mažoje, namuose įrengtoje, studijoje Johanna Basford nostalgiškai prisimena vaikystę prabėgusią tėvams priklausančioje fermoje ir senelius sodininkus, įskiepijusius jai meilę gamtai, kuri nuolat atsispindi jos kūriniuose. Visus savo darbus Johanna Basford piešia ranka, nes taip anot autorės, ji geriau jaučia sąlytį su iki sielos gelmių įsišaknijusia fauna ir flora, o pačios iliustracijos prisipildo juntamos šilumos.

Nors ir baigusi šilkografijos studijas, 2013-taisiais Johanna Basford pradėjo raizgyti piešinius, taip stengdamasi atsipalaiduoti, tačiau šiandien jos kūriniai yra itin plačiai pritaikomi rinkoje. Pagal iliustratorės eskizus gaminami tapetai, darbalaukiai, etiketės ir net tatuiruotės. Jos paslaugomis naudojasi tokie prekiniai ženklai, kaip Sony, Starbucks, Absolut Vodka, Nike, Vogue, Apple, automobiliai Smart ir didžiausias pasaulyje menų festivalis „Fringe“ (Edinburgas, Škotija).

Johanna Basford talentą vertina ne tik profesionalai – jos sukurtos spalvinimo knygos suaugusiems jau išverstos į 14 kalbų, o jų parduotų egzempliorių kiekis pasaulyje jau viršijo milijoną!

Škotė Johanna Basford (g. 1985) – grafikos dizainerė ir iliustratorė iš D. Britanijos, Europą pakerėjusi sukurtomis spalvinimo knygomis suaugusiems „Paslaptingas sodas“ (2013 ... m.) ir „Užburtas miškas“ (2015 m.). Nepaliaujamai kurianti mažoje, namuose įrengtoje, studijoje Johanna Basford nostalgiškai prisimena vaikystę prabėgusią tėvams priklausančioje fermoje ir senelius sodininkus, įskiepijusius jai meilę gamtai, kuri nuolat atsispindi jos kūriniuose. Visus savo darbus Johanna Basford piešia ranka, nes taip anot autorės, ji geriau jaučia sąlytį su iki sielos gelmių įsišaknijusia fauna ir flora, o pačios iliustracijos prisipildo juntamos šilumos. Nors ir baigusi šilkografijos studijas, 2013-taisiais Johanna Basford pradėjo raizgyti piešinius, taip stengdamasi atsipalaiduoti, tačiau šiandien jos kūriniai yra itin plačiai pritaikomi rinkoje. Pagal iliustratorės eskizus gaminami tapetai, darbalaukiai, etiketės ir net tatuiruotės. Jos paslaugomis naudojasi tokie prekiniai ženklai, kaip Sony, Starbucks, Absolut Vodka, Nike, Vogue, Apple, automobiliai Smart ir didžiausias pasaulyje menų festivalis „Fringe“ (Edinburgas, Škotija). Johanna Basford talentą vertina ne tik profesionalai – jos sukurtos spalvinimo knygos suaugusiems jau išverstos į 14 kalbų, o jų parduotų egzempliorių kiekis pasaulyje jau viršijo milijoną!
Skaityti daugiau
iš viso 23
Rodoma 1-2323