Jesus Hernandez

Žurnalistas ir istorikas Jesus Hernandez (g. 1966) yra nepaprasto populiarumo Europoje sulaukusių istorinių knygų autorius iš Ispanijos. Baigęs istorijos ir informatikos studijas, autorius geba patraukliai, intriguojančiai ir lengvai rašyti pasaulinius karus tiriančiomis temomis. Parašęs kone 20 darbų, savo šalyje jis sumušė perkamiausių tokio žanro knygų rekordus.

Savo knygose „Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos“ (2007 m.), „Pirmasis pasaulinis karas“ (2007 m.), „Valkirija“ (2008 m.), „Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos“ (2011 m.) ir kt. Jesus Hernandez atskleidžia įdomią, dar negirdėtą, provokuojančią istorijos pusę.

Gausaus gerbėjų rato liaupsinamas Jesus Hernandez šiandien yra ko gero mėgiamiausias istorikas žemyne. Kadaise dirbęs populiaraus vietos dienraščio redaktoriumi, jis dar ir šiandien rašo įdomius ir labai skaitytojų laukiamus straipsnius keliems laikraščiams.

Žurnalistas ir istorikas Jesus Hernandez (g. 1966) yra nepaprasto populiarumo Europoje sulaukusių istorinių knygų autorius iš Ispanijos. Baigęs istorijos ir informatikos studi ... jas, autorius geba patraukliai, intriguojančiai ir lengvai rašyti pasaulinius karus tiriančiomis temomis. Parašęs kone 20 darbų, savo šalyje jis sumušė perkamiausių tokio žanro knygų rekordus. Savo knygose „Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos“ (2007 m.), „Pirmasis pasaulinis karas“ (2007 m.), „Valkirija“ (2008 m.), „Slaptosios Antrojo pasaulinio karo operacijos“ (2011 m.) ir kt. Jesus Hernandez atskleidžia įdomią, dar negirdėtą, provokuojančią istorijos pusę. Gausaus gerbėjų rato liaupsinamas Jesus Hernandez šiandien yra ko gero mėgiamiausias istorikas žemyne. Kadaise dirbęs populiaraus vietos dienraščio redaktoriumi, jis dar ir šiandien rašo įdomius ir labai skaitytojų laukiamus straipsnius keliems laikraščiams.
Skaityti daugiau
iš viso 16
Rodoma 1-1616