Jeffrey Archer

iš viso 121
Rodoma 1-30121

Jeffrey Howard Archer (g. 1940) – britų rašytojas, scenaristas ir buvęs politikas. Be kita ko, tarptautinių bestselerių „Prigimties belaisvis“ (2008 m.), „Lemties viršukalnė“ (2009 m.), „Tėvo nuodėmės“ (2012), „Mirtina paslaptis“ (2013 m.) ir kt. autorius.

Dažnai sakoma, kad asmeninė paties kūrėjo istorija būtų puikiu tarptautiniu bestseleriu. Karjerą pradėjęs kaip politikas, Jeffrey Archer mėgavosi sėkme ir net ėmėsi rizikingo investavimo į besikuriančias kompanijas. Deja, kartą dėl to subankrutavęs, turėjo laikinai pasitraukti iš politinio pasaulio. Tačiau, tai tapo paskata pirmajam romanui parašyti.

„Nė skatiku daugiau, nė skatiku mažiau“ pasirodė 1976-aisiais ir išsyk sulaukė netikėtos sėkmės. Knyga tapo itin perkama savo šalyje, teisę ją išleisti dar tais pačiais metais nusipirko 17 valstybių. Nuo tada, kelis kartus atlikinėjęs bausmę kalėjime ir visuomet išgyvendamas įdomių patirčių, Jeffrey Archer išleido 25 knygas, kurių bendras tiražas sudaro kone 300 milijonų visame pasaulyje. Romanai yra leidžiami 97 šalyse beveik 40-čia kalbų.

Jeffrey Archer yra vienintelis britų autorius kuriantis Nr. 1 bestselerius keliose – fikcijos, trumpų istorijų ir atsiminimų – kategorijose. Net keli jo romanai tapo sėkmingais TV serialais D. Britanijoje ir JAV.

Jeffrey Howard Archer (g. 1940) – britų rašytojas, scenaristas ir buvęs politikas. Be kita ko, tarptautinių bestselerių „Prigimties belaisvis“ (2008 m.), „Lemties viršukalnė“ ... (2009 m.), „Tėvo nuodėmės“ (2012), „Mirtina paslaptis“ (2013 m.) ir kt. autorius. Dažnai sakoma, kad asmeninė paties kūrėjo istorija būtų puikiu tarptautiniu bestseleriu. Karjerą pradėjęs kaip politikas, Jeffrey Archer mėgavosi sėkme ir net ėmėsi rizikingo investavimo į besikuriančias kompanijas. Deja, kartą dėl to subankrutavęs, turėjo laikinai pasitraukti iš politinio pasaulio. Tačiau, tai tapo paskata pirmajam romanui parašyti. „Nė skatiku daugiau, nė skatiku mažiau“ pasirodė 1976-aisiais ir išsyk sulaukė netikėtos sėkmės. Knyga tapo itin perkama savo šalyje, teisę ją išleisti dar tais pačiais metais nusipirko 17 valstybių. Nuo tada, kelis kartus atlikinėjęs bausmę kalėjime ir visuomet išgyvendamas įdomių patirčių, Jeffrey Archer išleido 25 knygas, kurių bendras tiražas sudaro kone 300 milijonų visame pasaulyje. Romanai yra leidžiami 97 šalyse beveik 40-čia kalbų. Jeffrey Archer yra vienintelis britų autorius kuriantis Nr. 1 bestselerius keliose – fikcijos, trumpų istorijų ir atsiminimų – kategorijose. Net keli jo romanai tapo sėkmingais TV serialais D. Britanijoje ir JAV.
Skaityti daugiau