Jamie Oliver

iš viso 40
Rodoma 1-3040

Jamie Oliver (g. 1975) – anglų garsenybė, maisto gaminimo virtuozas, kulinarinių knygų autorius. Pasaulyje išgarsėjęs populiariomis ir nuotaikingomis kulinarinėmis laidomis, britas niekuomet nemėgo sėdėti rankų sudėjęs.

Jau 1997-aisiais pastebėtas BBC televizijos už spontaniškai ir entuziastingai pasakojamą patiekalų gaminimo procesą buvusioje savo darbovietėje River Cafe, Jamie Oliver išsyk buvo įvertintas ir pakviestas kurti asmeninę TV laidą. 1999-aisiais išleista pirmoji jo kulinarinė knyga tapo pačiu perkamiausiu bestseleriu Didžiojoje Britanijoje, o asmeniškai pagaminti pietų buvo pakviestas paties ministro pirmininko Tony Blair! Tai paskatino Jamie atidaryti savo nuosavą restoraną, kuris tebuvo didžiojo tinklo pirmoji grandis.

Nuo to laiko J. Oliver vis išleidžia po kulinarinę knygą, dalyvauja įvairiose renginiuose, yra dažnas kitų TV ir radijo programų svečias. Nuolat pats vykdo ir dalyvauja visuotinėse akcijose, skatinančiose sveikesnės mitybos įpročius, o 2005-aisiais pats pradėjo socialinį projektą „Maitink mane geriau“, kuris išprovokavo didžiąją maitinimosi D. Britanijos mokyklose reformą. Negana to, jis bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip Sainsbury's, Tefal, Churchill Chaina ir t.t, tiekiančiomis Jamie Oliver firminės linijos produkciją.

Lietuvių yra itin mėgstamos jo kulinarinės knygos „Gaminame su Oliveriu“ (2004 m.), „Pas Oliverį namie“ (2008 m.) bei „Oliverio patiekalai per 15 minučių“ (2012 m.).

Jamie Oliver (g. 1975) – anglų garsenybė, maisto gaminimo virtuozas, kulinarinių knygų autorius. Pasaulyje išgarsėjęs populiariomis ir nuotaikingomis kulinarinėmis laidomis, b ... ritas niekuomet nemėgo sėdėti rankų sudėjęs. Jau 1997-aisiais pastebėtas BBC televizijos už spontaniškai ir entuziastingai pasakojamą patiekalų gaminimo procesą buvusioje savo darbovietėje River Cafe, Jamie Oliver išsyk buvo įvertintas ir pakviestas kurti asmeninę TV laidą. 1999-aisiais išleista pirmoji jo kulinarinė knyga tapo pačiu perkamiausiu bestseleriu Didžiojoje Britanijoje, o asmeniškai pagaminti pietų buvo pakviestas paties ministro pirmininko Tony Blair! Tai paskatino Jamie atidaryti savo nuosavą restoraną, kuris tebuvo didžiojo tinklo pirmoji grandis. Nuo to laiko J. Oliver vis išleidžia po kulinarinę knygą, dalyvauja įvairiose renginiuose, yra dažnas kitų TV ir radijo programų svečias. Nuolat pats vykdo ir dalyvauja visuotinėse akcijose, skatinančiose sveikesnės mitybos įpročius, o 2005-aisiais pats pradėjo socialinį projektą „Maitink mane geriau“, kuris išprovokavo didžiąją maitinimosi D. Britanijos mokyklose reformą. Negana to, jis bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip Sainsbury's, Tefal, Churchill Chaina ir t.t, tiekiančiomis Jamie Oliver firminės linijos produkciją. Lietuvių yra itin mėgstamos jo kulinarinės knygos „Gaminame su Oliveriu“ (2004 m.), „Pas Oliverį namie“ (2008 m.) bei „Oliverio patiekalai per 15 minučių“ (2012 m.).
Skaityti daugiau