Gabrielius E. Klimenka

iš viso 4
Rodoma 1-44

Gabrielius KlimenkaGabrielius E. Klimenka – mistinių fenomenų ekspertas, forumo anomalija.lt administratorius, gausybės straipsnių ir intriguojančios knygos „Paranormalių mitų griovėjas“ (2015 m.) autorius.

Daugiau kaip dvidešimt metų paskyręs paranormalių reiškinių tyrimams, Gabrielius E. Klimenka yra dažnas konferencijų, radijo ir televizijos laidų svečias. Savo įžvalgomis jis nuolat dalijasi su skaitytojais tinklaraštyje „Paranormalūs reiškiniai trumpai“.

Būdamas šaltakraujišku kritiku, Gabrielius E. Klimenka išlieka fantastikos gerbėju. Laisvalaikiu net rašo šio žanro apsakymus.

Gabrielius E. Klimenka – mistinių fenomenų ekspertas, forumo anomalija.lt administratorius, gausybės straipsnių ir intriguojančios knygos „Paranormalių mitų griovėjas“ (2015 m ... .) autorius. Daugiau kaip dvidešimt metų paskyręs paranormalių reiškinių tyrimams, Gabrielius E. Klimenka yra dažnas konferencijų, radijo ir televizijos laidų svečias. Savo įžvalgomis jis nuolat dalijasi su skaitytojais tinklaraštyje „Paranormalūs reiškiniai trumpai“. Būdamas šaltakraujišku kritiku, Gabrielius E. Klimenka išlieka fantastikos gerbėju. Laisvalaikiu net rašo šio žanro apsakymus.
Skaityti daugiau