Daiva Vaitkevičiūtė

Lietuvė Daiva Vaitkevičiūtė (g. 1970) yra sėkminga rašytoja, publicistė ir scenaristė, itin išpopuliarėjo ekranizavus romaną „Moterys meluoja geriau“ (2002 m.). Nemėgstanti sėdėti rankų sudėjusi, ši autorė yra aktyvi Šilalės miesto veikėja. 2001-aisiais ji įkūrė bendruomenės centrą ir jame užėmė pirmininkės vietą. Negana to, Daiva kurį laiką dirbo laikraščio „Šilo aidas“ redaktore, o dabar eina Šilalės rajono Kultūros centro direktoriaus pavaduotojos pareigas.

Įkvėpimo besisemianti iš kasdienybės, D. Vaitkevičiūtė yra parašiusi ne vieną meilės apsakymą ir net keletą knygų vaikams. Populiariais skaitiniais tapo debiutinė autorės knyga „Monikai reikia meilės“ (2001 m.), taip pat „Moterys meluoja geriau“ ( I d. 2002 m., II d. 2006 m.), „Kamilė nori mirti“ (2002 m.) ir „Atsargiai. Meilė!“ (2011 m.). Tuo tarpu, jaunoji auditorija itin pamėgo istorijas „Marius Pietaris ir burtų knyga“ (2004 m.) – mitologijos kupiną žymiojo Hario Poterio atmainą – bei „Trise prieš mafiją“ (2006 m.) – kone pirmąjį Lietuvoje detektyvinį apsakymą jaunimui.

Daiva Vaitkevičiūtė prisipažįsta, kad būtent jaunimui skirtas knygas jai rašyti sekėsi sunkiausiai. Autorė stengėsi apgalvoti kiekvieną žodį ir jausmą, kurį į tas istorijas yra sudėjusi.

Lietuvė Daiva Vaitkevičiūtė (g. 1970) yra sėkminga rašytoja, publicistė ir scenaristė, itin išpopuliarėjo ekranizavus romaną „Moterys meluoja geriau“ (2002 m.). Nemėgstanti sė ... dėti rankų sudėjusi, ši autorė yra aktyvi Šilalės miesto veikėja. 2001-aisiais ji įkūrė bendruomenės centrą ir jame užėmė pirmininkės vietą. Negana to, Daiva kurį laiką dirbo laikraščio „Šilo aidas“ redaktore, o dabar eina Šilalės rajono Kultūros centro direktoriaus pavaduotojos pareigas. Įkvėpimo besisemianti iš kasdienybės, D. Vaitkevičiūtė yra parašiusi ne vieną meilės apsakymą ir net keletą knygų vaikams. Populiariais skaitiniais tapo debiutinė autorės knyga „Monikai reikia meilės“ (2001 m.), taip pat „Moterys meluoja geriau“ ( I d. 2002 m., II d. 2006 m.), „Kamilė nori mirti“ (2002 m.) ir „Atsargiai. Meilė!“ (2011 m.). Tuo tarpu, jaunoji auditorija itin pamėgo istorijas „Marius Pietaris ir burtų knyga“ (2004 m.) – mitologijos kupiną žymiojo Hario Poterio atmainą – bei „Trise prieš mafiją“ (2006 m.) – kone pirmąjį Lietuvoje detektyvinį apsakymą jaunimui. Daiva Vaitkevičiūtė prisipažįsta, kad būtent jaunimui skirtas knygas jai rašyti sekėsi sunkiausiai. Autorė stengėsi apgalvoti kiekvieną žodį ir jausmą, kurį į tas istorijas yra sudėjusi.
Skaityti daugiau
iš viso 22
Rodoma 1-2222