Claude M. Steiner

Claude'as M. Steineris (1935-2017) – klinikinis psichologas, transakcinės analizės specialistas ir knygų autorius. Prancūzijoje gimęs, dėl nacių invazijos drauge su šeima emigravęs į Ispaniją, po Antrojo pasaulinio karo gyvenęs Meksikoje, 1952 metais atvyko į Jungtines Amerikos Valstijas studijuoti fizikos Berklio universitete, Kalifornijoje. Tačiau netrukus fizikos mokslus iškeitė į psichologijos ir vaikystės raidos studijas, o 1965 metais Mičigano universitete įgijo klinikinės psichologijos daktaro laipsnį. Claude'as M. Steineris yra daugiau nei 150 darbų, tarp kurių 14 knygų, autorius. Jo darbai išversti į 12 kalbų. 2017 metais, po ilgos kovos su Parkinsono liga, psichologas mirė, ištaręs paskutinius žodžius „Meilė yra atsakymas".

Beje, Claude'ui M. Steineriui didelę įtaką padarė jo mokytojas, vėliau tapęs kolega, bendražygiu ir artimu bičiuliu, Ericas Berne'as, knygos „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės" autorius. Drauge jie vystė transakcinės analizės teoriją, kuria pagrįsta knyga „Scenarijai, kuriais gyvena žmonės".

Claude'as M. Steineris (1935-2017) – klinikinis psichologas, transakcinės analizės specialistas ir knygų autorius. Prancūzijoje gimęs, dėl nacių invazijos drauge su šeima emig ... ravęs į Ispaniją, po Antrojo pasaulinio karo gyvenęs Meksikoje, 1952 metais atvyko į Jungtines Amerikos Valstijas studijuoti fizikos Berklio universitete, Kalifornijoje. Tačiau netrukus fizikos mokslus iškeitė į psichologijos ir vaikystės raidos studijas, o 1965 metais Mičigano universitete įgijo klinikinės psichologijos daktaro laipsnį. Claude'as M. Steineris yra daugiau nei 150 darbų, tarp kurių 14 knygų, autorius. Jo darbai išversti į 12 kalbų. 2017 metais, po ilgos kovos su Parkinsono liga, psichologas mirė, ištaręs paskutinius žodžius „Meilė yra atsakymas". Beje, Claude'ui M. Steineriui didelę įtaką padarė jo mokytojas, vėliau tapęs kolega, bendražygiu ir artimu bičiuliu, Ericas Berne'as, knygos „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės" autorius. Drauge jie vystė transakcinės analizės teoriją, kuria pagrįsta knyga „Scenarijai, kuriais gyvena žmonės".
Skaityti daugiau
iš viso 2
Rodoma 1-22