Christopher McDougall

Christopher McDougall (g. 1962) – nuolat bėgiojantis amerikiečių rašytojas ir žurnalistas, pasaulyje išgarsėjęs kaip tarptautinio bestselerio „Gimę bėgti“ (2009 m.) autorius.

1985-aisiais baigęs studijas Harvarde, Christopher McDougall trejus metus dirbo užsienio korespondentu, rašančiu apie civilinius karus Ruandoje bei Angoloje. Šiandien Christopher McDougall yra vienas iš „Men's Health“ redaktorių bei populiarių straipsnių autorius žurnalams „Esquire“, „The New York Times Magazine“ ir daugybei kitų.

Christopher McDougall (g. 1962) – nuolat bėgiojantis amerikiečių rašytojas ir žurnalistas, pasaulyje išgarsėjęs kaip tarptautinio bestselerio „Gimę bėgti“ (2009 m.) autorius. ... 1985-aisiais baigęs studijas Harvarde, Christopher McDougall trejus metus dirbo užsienio korespondentu, rašančiu apie civilinius karus Ruandoje bei Angoloje. Šiandien Christopher McDougall yra vienas iš „Men's Health“ redaktorių bei populiarių straipsnių autorius žurnalams „Esquire“, „The New York Times Magazine“ ir daugybei kitų.
Skaityti daugiau
iš viso 10
Rodoma 1-1010