Charlaine Harris

Charlaine Harris (g. 1951) – rašytoja, kuriai paklūsta antgamtiškojo pasaulio būtybės. Naujo urbanistinės fantastikos žanro pradininkė JAV, pasaulyje išgarsėjo kaip bestseleriais tapusios Sukės Stekhaus romanų serijos autorė.

Charlaine yra viena iš tų kūrėjų, kurie anksti pažino savo pašaukimą ir visuomet tetroško jam pašvęsti savo gyvenimą. Kiek tik autorė pamena save, ji norėjo rašyti jau nuo tada, kai sugebėjo išlaikyti rankoje pieštuką ir išmoko juo iškeverzoti pirmuosius žodžius.

Gyvenime patyrus ir šilto, ir šalto, ji visuomet stengėsi išlikti aktyvi. Kadaise patyrusi seksualinę prievartą, suėmė save į rankas, ėmėsi sporto ir net karatė kovos menų praktikos! Vėliau sekė šviesus, palaimingas periodas, kai kūrėja ištekėjo už mylimo žmogaus, susilaukė su juo trijų vaikų. Tai jos vyras, vestuvių proga padovanojęs Charlaine Harris elektrinę spausdinimo mašinėlę, paskatino ją mesti varginantį mašininkės darbą ir skirti savo laiką mėgiamam rašymo menui. Beje, pirmoji ta spausdinimo mašinėle parašyta knyga išsyk buvo palankiai įvertinta ir išleista.

Charlaine Harris išskiriama kaip serijinių knygų kūrėja. Autorė mėgaujasi tęstiniu istorijų kūrimu. Puikiai išvystyti pasakojimai visuomet sulaukia didelio gerbėjų susidomėjimo ir net fanatiško palaikymo, paskatinto serijos apie Sukę Stekhaus ekranizacijos populiariame, „Auksiniu gaubliu“ įvertintame TV seriale „Tikras kraujas“ (2008-2014).

Charlaine Harris (g. 1951) – rašytoja, kuriai paklūsta antgamtiškojo pasaulio būtybės. Naujo urbanistinės fantastikos žanro pradininkė JAV, pasaulyje išgarsėjo kaip bestseleri ... ais tapusios Sukės Stekhaus romanų serijos autorė. Charlaine yra viena iš tų kūrėjų, kurie anksti pažino savo pašaukimą ir visuomet tetroško jam pašvęsti savo gyvenimą. Kiek tik autorė pamena save, ji norėjo rašyti jau nuo tada, kai sugebėjo išlaikyti rankoje pieštuką ir išmoko juo iškeverzoti pirmuosius žodžius. Gyvenime patyrus ir šilto, ir šalto, ji visuomet stengėsi išlikti aktyvi. Kadaise patyrusi seksualinę prievartą, suėmė save į rankas, ėmėsi sporto ir net karatė kovos menų praktikos! Vėliau sekė šviesus, palaimingas periodas, kai kūrėja ištekėjo už mylimo žmogaus, susilaukė su juo trijų vaikų. Tai jos vyras, vestuvių proga padovanojęs Charlaine Harris elektrinę spausdinimo mašinėlę, paskatino ją mesti varginantį mašininkės darbą ir skirti savo laiką mėgiamam rašymo menui. Beje, pirmoji ta spausdinimo mašinėle parašyta knyga išsyk buvo palankiai įvertinta ir išleista. Charlaine Harris išskiriama kaip serijinių knygų kūrėja. Autorė mėgaujasi tęstiniu istorijų kūrimu. Puikiai išvystyti pasakojimai visuomet sulaukia didelio gerbėjų susidomėjimo ir net fanatiško palaikymo, paskatinto serijos apie Sukę Stekhaus ekranizacijos populiariame, „Auksiniu gaubliu“ įvertintame TV seriale „Tikras kraujas“ (2008-2014).
Skaityti daugiau
iš viso 79
Rodoma 1-3079