Algimantas Čekuolis

Algimantas ČekuolisAlgimantas Čekuolis (g. 1931) – Lietuvos šviesuolis, kultūrinis tautos pasididžiavimas. Septyniomis užsienio kalbomis galintis bendrauti rašytojas, keliauja po pasaulį ne savo malonumui – visa, kad tik turėtų, ką įdomaus papasakoti žmonėms. Ir išties, jo leidžiamos knygos visuomet susilaukia didžiulio susidomėjimo, o paskutinioji „Iš ko šaiposi pasaulis“ (2015 m.) net tapo bestseleriu! Autorius atsisako fikcijos ir visuomet rašo stiliumi, kurį pats vadina enciklopedine publicistika.

Gyvybingumo, žaismingumo ir šmaikštumo nestokojantis A. Čekuolis energijos semiasi iš kryptingai išsikeltų standartų. Gyvenimo jis nepriima pernelyg rimtai, kasdien skiria laiko mankštai, saviugdai bei išreiškia sveiką meilę sau ir moterims. Visgi negęstančiu gyvybinės energijos varikliu, intelektualas laiko nuolatinį darbą, tikslų siekimą, nuolatinį tobulinimąsi. Vertindamas kasdienį džiaugsmą ir laimę paprastume, Algimantas net knygų rankraščius užrašo ranka ant popieriaus lapo.

Be minėto bestselerio, Algimantas Čekuolis yra parašęs tokias populiaras knygas, kaip „Faktai ir šypsenos“ (2012 m.), „Mūsų slaptieji ir dramblys bute“ (2013 m.) ir net žavingą pasaką vaikams „Keturi žiemos vėjai“ (2013 m.).

Savo skaitytojams, kurie kaip ir jis mano, kad gyvenimas yra daug įdomesnis ir labiau jaudinantis nei beletristika, A. Čekuolis pataria: „negalima skaityti gerų knygų, negalima skaityti labai gerų knygų, galima skaityti tik pačias geriausias knygas, kurios yra pasaulinio garso ir skaityti šitaip... Geriant į save“.

Algimantas Čekuolis (g. 1931) – Lietuvos šviesuolis, kultūrinis tautos pasididžiavimas. Septyniomis užsienio kalbomis galintis bendrauti rašytojas, keliauja po pasaulį ne savo ... malonumui – visa, kad tik turėtų, ką įdomaus papasakoti žmonėms. Ir išties, jo leidžiamos knygos visuomet susilaukia didžiulio susidomėjimo, o paskutinioji „Iš ko šaiposi pasaulis“ (2015 m.) net tapo bestseleriu! Autorius atsisako fikcijos ir visuomet rašo stiliumi, kurį pats vadina enciklopedine publicistika. Gyvybingumo, žaismingumo ir šmaikštumo nestokojantis A. Čekuolis energijos semiasi iš kryptingai išsikeltų standartų. Gyvenimo jis nepriima pernelyg rimtai, kasdien skiria laiko mankštai, saviugdai bei išreiškia sveiką meilę sau ir moterims. Visgi negęstančiu gyvybinės energijos varikliu, intelektualas laiko nuolatinį darbą, tikslų siekimą, nuolatinį tobulinimąsi. Vertindamas kasdienį džiaugsmą ir laimę paprastume, Algimantas net knygų rankraščius užrašo ranka ant popieriaus lapo. Be minėto bestselerio, Algimantas Čekuolis yra parašęs tokias populiaras knygas, kaip „Faktai ir šypsenos“ (2012 m.), „Mūsų slaptieji ir dramblys bute“ (2013 m.) ir net žavingą pasaką vaikams „Keturi žiemos vėjai“ (2013 m.). Savo skaitytojams, kurie kaip ir jis mano, kad gyvenimas yra daug įdomesnis ir labiau jaudinantis nei beletristika, A. Čekuolis pataria: „negalima skaityti gerų knygų, negalima skaityti labai gerų knygų, galima skaityti tik pačias geriausias knygas, kurios yra pasaulinio garso ir skaityti šitaip... Geriant į save“.
Skaityti daugiau
iš viso 24
Rodoma 1-2424