Aleksandras Svijašas

Aleksandras Svijašas – psichologas ir psichoterapeutas iš Rusijos. Jau daugelį metų puoselėjantis unikalią metodiką, padedančią tūkstančiams žmonių peržengti vidininius barjerus bei atrasti savą vietą po saule.

Lietuvos skaitytojų pamėgtas už knygas mokančias pozityvių uždavinių išsikėlimo ir jų siekimo technikų. Ypač populiarios yra „Likimo pamokos“, „Nuo pelenės iki princesės“, „Pasąmonė gali viską“ bei „Patarimai besiporuojantiems, susiporavusiems ir aistringai geidžiantiems susiporuoti“. Aleksandras Svijašas neslepia – kartais rašo padedamas savo žmonos Julijos, su kuria kartu randa puikių idėjų. Šiandien jis yra parašęs 14 knygų, leidžiamų įvairiuose pasaulio kampeliuose, o bendras jų tiražas sudaro daugiau kaip 8 milijonus egzempliorių.

Kai nerašo knygų ir neužsiima praktikomis, Aleksandras vadovauja paties įkurtam psichologijos centrui. 2012 metais buvo įvertintas Europos verslo asamblėjos (EBA) premija už verslias idėjas apjungiant ekonimines, socialines ir humanitarines vertybes.

Aleksandras Svijašas – psichologas ir psichoterapeutas iš Rusijos. Jau daugelį metų puoselėjantis unikalią metodiką, padedančią tūkstančiams žmonių peržengti vidininius barjer ... us bei atrasti savą vietą po saule. Lietuvos skaitytojų pamėgtas už knygas mokančias pozityvių uždavinių išsikėlimo ir jų siekimo technikų. Ypač populiarios yra „Likimo pamokos“, „Nuo pelenės iki princesės“, „Pasąmonė gali viską“ bei „Patarimai besiporuojantiems, susiporavusiems ir aistringai geidžiantiems susiporuoti“. Aleksandras Svijašas neslepia – kartais rašo padedamas savo žmonos Julijos, su kuria kartu randa puikių idėjų. Šiandien jis yra parašęs 14 knygų, leidžiamų įvairiuose pasaulio kampeliuose, o bendras jų tiražas sudaro daugiau kaip 8 milijonus egzempliorių. Kai nerašo knygų ir neužsiima praktikomis, Aleksandras vadovauja paties įkurtam psichologijos centrui. 2012 metais buvo įvertintas Europos verslo asamblėjos (EBA) premija už verslias idėjas apjungiant ekonimines, socialines ir humanitarines vertybes.
Skaityti daugiau
iš viso 16
Rodoma 1-1616