Aleksandra Marinina

iš viso 91
Rodoma 1-3091

Aleksandra Marinina (g. 1957) – literatūrinis Rusijos pasididžiavimas, žymi detektyvinių romanų kūrėja. Karjerą pradėjusi šalies milicijoje, papulkininkė ilgą laiką dirbo kriminalistikos srityje. Specializavosi anomalijomis pasižyminčios bei turinčios polinkį pakartotiniam smurtiniam nusikalstamumui nusikaltėlių psichikos tyrimuose.

1998 metais išėjusi į atsargą ji ėmėsi kurti detektyvines istorijas, kurios tapo itin populiarios ne tik savame krašte, bet ir dar 25 šalyse. Daugumoje rašytojos apsakymų dominuoja ta pati herojė – Anastazija Kamenskaja. Ši personažė pelnė begalines skaitytojų simpatijas, o pagal detektyvus sukurtas serialas „Kamenskaja“  buvo transliuotas net kaimyninėse šalyse.

Šiandien Aleksandra Marinina yra parašiusi daugiau kaip 40 novelių, išverstų į daugiau kaip 20 kalbų. Parduotų knygų kopijų skaičius viršija 17 milijonų. Autorės kūrybą itin pamėgusiems lietuviams yra puikiai žinomos jos knygos „Trijų ne dėsnis“ (2004 m.), „Gyvenimas po gyvenimo“ (2010 m.), trilogija „Nutrauktos gijos“ (2012 m.) ir „Paskutinė aušra“ (2013 m.).

Aleksandra Marinina (g. 1957) – literatūrinis Rusijos pasididžiavimas, žymi detektyvinių romanų kūrėja. Karjerą pradėjusi šalies milicijoje, papulkininkė ilgą laiką dirbo krim...inalistikos srityje. Specializavosi anomalijomis pasižyminčios bei turinčios polinkį pakartotiniam smurtiniam nusikalstamumui nusikaltėlių psichikos tyrimuose. 1998 metais išėjusi į atsargą ji ėmėsi kurti detektyvines istorijas, kurios tapo itin populiarios ne tik savame krašte, bet ir dar 25 šalyse. Daugumoje rašytojos apsakymų dominuoja ta pati herojė – Anastazija Kamenskaja. Ši personažė pelnė begalines skaitytojų simpatijas, o pagal detektyvus sukurtas serialas „Kamenskaja“  buvo transliuotas net kaimyninėse šalyse. Šiandien Aleksandra Marinina yra parašiusi daugiau kaip 40 novelių, išverstų į daugiau kaip 20 kalbų. Parduotų knygų kopijų skaičius viršija 17 milijonų. Autorės kūrybą itin pamėgusiems lietuviams yra puikiai žinomos jos knygos „Trijų ne dėsnis“ (2004 m.), „Gyvenimas po gyvenimo“ (2010 m.), trilogija „Nutrauktos gijos“ (2012 m.) ir „Paskutinė aušra“ (2013 m.). Skaityti daugiau
× Venipak