Po beveik pusantrų metų Basgiato karo koledže Violeta Sorengeil supranta, kad laiko mokslams neliko. Mūšis prasidėjo, o priešams artėjant prie sienų ir įsimaišius į gynėjų gretas, neįmanoma žinoti, kuo pasitikėti.
„Rebeccos Yarros sukurti drakonai stulbina! Išdidūs, gražūs, kupini nepakartojamos magijos.“ – Christopher Paolini, bestselerių ciklo „Paveldėjimas“ autorius
Po beveik pusantrų metų Basgiato karo koledže Violeta Sorengeil supranta, kad laiko mokslams neliko. Neliko ir netikrumui. Mūšis prasidėjo, o priešams artėjant prie sienų ir įsimaišius į gynėjų gretas, neįmanoma žinoti, kuo pasitikėti.
Dabar Violeta turi keliauti už silpstančių Aretijos apsauginių kerų ribos į nepažįstamus kraštus ieškoti sąjungininkų, kurie galėtų palaikyti Navarą. Kelionė išbandys Violetos proto aštrumą, sėkmę ir jėgą; ji padarys viską, kad išgelbėtų tai, ką myli, – savo drakonus, šeimą, gimtinę ir jį.
Net jei teks saugoti didelę paslaptį, galinčią sunaikinti viską. Jos žmonėms reikia kariuomenės. Reikia galios. Reikia magijos. Ir reikia to, ką gali rasti tik Violeta: tiesos.
Artėja audra... ne visi pajėgs atlaikyti jos rūstybę.
„Raiteliai nebėga. Jie kaunasi.“ – Violeta Sorengeil
Knygos.lt nariams
26,76 €
-30%
Įprastai
38,49 €
Kaina registruotiems pirkėjams
Prisijunkite ir už šią prekę gausite 0,38 Knygų Eurų!?
Turime sandėlyje
Rezervuok ir atsiimk po 30 minučių!
Knygynų darbo metu.
Už tą pačią 26,76 kainą
(kasoje pasakę kodą VASARA)
pirkite knygos.lt knygynuose.
Apgailestaujame, tačiau prekės rezervacija nesėkminga. Jūsų pasirinktame knygyne šios prekės nebeturime.
Prašome patikrinti likutį kituose knygynuose arba užsisakyti internetu ir pasirinkti patogiausią pristatymo būdą. Galima rinktis atsiėmimą knygyne arba į artimiausią paštomatą.
Ačiū už rezervaciją!
Prekė bus paruošta už:
30:00
min.
Prekių atvykite atsiimti tik kai gausite patvirtinimą SMS ar el. paštu. Jūsų rezervacija galios iki
Knygos.lt knygynas
Nuostabiosios knygyno fėjos jau ieško jūsų prekės, o kai tik ras - gausite pranešimą el. paštu ir SMS! 🧚
„Rebeccos Yarros sukurti drakonai stulbina! Išdidūs, gražūs, kupini nepakartojamos magijos.“ – Christopher Paolini, bestselerių ciklo „Paveldėjimas“ autorius
Po beveik pusantrų metų Basgiato karo koledže Violeta Sorengeil supranta, kad laiko mokslams neliko. Neliko ir netikrumui. Mūšis prasidėjo, o priešams artėjant prie sienų ir įsimaišius į gynėjų gretas, neįmanoma žinoti, kuo pasitikėti.
Dabar Violeta turi keliauti už silpstančių Aretijos apsauginių kerų ribos į nepažįstamus kraštus ieškoti sąjungininkų, kurie galėtų palaikyti Navarą. Kelionė išbandys Violetos proto aštrumą, sėkmę ir jėgą; ji padarys viską, kad išgelbėtų tai, ką myli, – savo drakonus, šeimą, gimtinę ir jį.
Net jei teks saugoti didelę paslaptį, galinčią sunaikinti viską. Jos žmonėms reikia kariuomenės. Reikia galios. Reikia magijos. Ir reikia to, ką gali rasti tik Violeta: tiesos.
Artėja audra... ne visi pajėgs atlaikyti jos rūstybę.
„Raiteliai nebėga. Jie kaunasi.“ – Violeta Sorengeil
Atsiliepimai
Knygų žiurkė
2026-06-24
Man knyga patiko. Buvo vietu kur atsibodo ir norėjosi greičiau praversti puslapius, bet laukimas duodavo savo ir tada prasidėdavo idomus ir kvapą užimantis skyriai. Ašaru buvo DAUG. Aš vis dar pabaigus knygą sėdžiu ir žiuriu į sieną. Nes ką aš katik perskaičiau? Aš negaliu ramiai miegoti nežinodama kas bus toliau? Trečia dalis man ir vėl priminė kodėl aš myliu šia seriją ir šiuos veikėjus.
Samanta N.
2026-06-23
Labai prastas vertimas, gadino visą knygą:(
G
2026-06-13
Labai prastas trečios dalies vertimas
Laura V
2026-01-24
Pabaigusi knygą geras 10 min sėdėjau tyloje ir verkiau. Žodžiais neįvardinsiu kokia gera yra ši knyga, ir kokia autorė yra talentinga. Labai laukiu tęsinio, nes pabaiga kelias dienas neleido man knygos pamiršti. AČIŪ už tokį šedevrą!
Ieva
2026-01-08
Dėl tokio vertimo kitas dalis teks skaityti anglų kalba.
Glūduma
2025-12-22
Pirmos dalys tikrai patiko. Bet trečiojoje gal tik dvi vietos buvo idomesnes. Labai daug pasikartojimu ir mūšio scenu, net dialogai nebeidomus. Atrodo visiskai autore issiseme. Tikrai neverta pirkti.
Ana
2025-12-17
Labai patiko :)
Viktorija Š.
2025-12-10
Autentiškas klientas
O man vertimas patiko net labiau nei anų dviejų knygų :) Man iš visų trijų, šita dalis sakyčiau labiausiai patiko, išvis įtraukė ir gaila, jog dabar dar laukti teks metus ir daugiau... :( Tikrai buvo ir juokingų epizodų, ir liūdnų, ir labai jausmingų... patinka, jog autorė daug ką laikanti paslapčioje, palieka vis užuominų, kurias supranti tik vėliau! Tikrai rekomenduoju šią knygų seriją, bus tikrai skaitoma iš naujo, pavergė mano širdį, protą, kaip ir ACOTAR knygų serija!
Gintarė
2025-12-09
Puiki dalis. Išspaudė ir šypseną ir ašaras.
Daugiau veiksmo, aprašymų, tačiau ir įtampos daugiau jaučiama pačiame pasakojime. Jaučiama kad istorija jau įpusėjo.
Pabaiga - puiki ir sukurianti norą laukti ketvirtos dalies.
Pastaba vertėjams / leidykloms - Net jei skubate versti, pasitikrinkite kelis kartus, nes labai daug gramatikos klaidų, kas nuliūdina...
Kristina V.
2025-12-07
Autentiškas klientas
Šiuo metu skaitau...bet nu ir vertimas... aš niekada neburbuliuoju nes neskaitau EN ir neturiu pasirinkimo...bet čia jau tiesiog cirkas, taip laukta knyga ir viską gadina vertimas...nu kai EN žodis "ass" išverčiamas kaip "paskuigalis"....labai liūdna 😆
P.s. gal kitą kartą tegul "ass" išverčia "ažačia"
Evelina K.
2025-11-23
Autentiškas klientas
Labai patiko knyga!
Songailė
2025-11-21
Perskaičiau - nerealiai patiko, buvo verta laukti. Vertimas nekliuvo, čia turbūt visiems skirtingai, bet man skaitymo malonumo tai neatėmė.
Monika
2025-11-21
Labai skiriasi vertimas, pilna nelietuviškų žodžių… gaila, kad serijų vertimus nepaliekama versti tam pačiam žmogui. Labai blogai.
SANDRA G.
2025-11-19
Autentiškas klientas
Pagaliau sulaukiau knygos LT kalba,bet gaila nėra iliustracijos viduje kaip ENG kalba knygoje.
Gabrielė
2025-11-15
ir vel nukeltaaaaa😩😤
Kantrybės.
2025-11-14
Tokios apimties knygos ilgai verčiamos, tikrinamos, o dar spausdinimas su visais spec. grožiais. Nenusivilsit, kai pamatysit.
Vytautas G.
2025-11-14
Labai savotiška šio tinklalapio politika. Užsisakydamas knygą iš anksto ir parodydamas lojalumą (bet iš dalies ir nekantrumą), gauni mažesnę nuolaidą, nei knygai atsiradus sandėlyje. Sekantį kartą, ko gero luktelsiu kokį mėnesį ir nusipirksiu norimą knygą Rimi ar Maximoj su 40% nuolaida.
Karolina
2025-11-14
Kodėl vis atkeliama išleidimo data??
Jau trečią kartą 😩
Gerda
2025-11-11
Ši serija tokia gera ir skaityta jau po kelis kartus, jog baisu laukti ketvirtos dalies.. žinant Rebecca, kažkas vėl mirs! Emociškai žlugdanti knyga ir noriu dar.. 5/5
Viktorija V.
2025-11-10
Pirmą dalį nupirkau dukrai. Pagalvojau, kad būtų įdomu ir man pačiai paskaityt kas per knyga. Ir taip įtraukė, taip įdomu. Labai greitai susiskaitė abi dalys. Nekantrauju kada atsiversiu 3 dalį!
Oksana
2025-10-29
Superines serijos. Labai laukiu
Eva P.
2025-10-10
Su tokiais knygos išleidimo nukėlinėjimais jau tik atšaukti užsakymą. . .
Inga ingute
2025-08-22
Be proto laukiama
gabii
2025-07-03
laukiamaaaa💯💯
rita v.
2025-06-14
Laukiu labai.Įdomu kodėl kai tokia paklausa taip ilgai reikia laukti knygų išleidimo.
Inga Ingute
2025-05-15
Labai laukiama knyga
Kristina
2025-05-08
Laukiu labai.bet kodėl kai tokia paklausa taip ilgai reikia laukti knygų išleidimo.
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kuri parduodama tiesiai iš knygos.lt sandėlio. Knygos kokybė įvertinta knygos.lt ekspertų.
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Atsiliepimai
-
-
Knygų žiurkė
-
2026-06-24
-
-
Samanta N.
-
2026-06-23
-
-
G
-
2026-06-13
-
-
Laura V
-
2026-01-24
-
-
Ieva
-
2026-01-08
-
-
Glūduma
-
2025-12-22
-
-
Ana
-
2025-12-17
-
-
Viktorija Š.
-
2025-12-10
Autentiškas klientas
-
-
Gintarė
-
2025-12-09
-
-
Kristina V.
-
2025-12-07
Autentiškas klientas
-
-
Evelina K.
-
2025-11-23
Autentiškas klientas
-
-
Songailė
-
2025-11-21
-
-
Monika
-
2025-11-21
-
-
SANDRA G.
-
2025-11-19
Autentiškas klientas
-
-
Gabrielė
-
2025-11-15
-
-
Kantrybės.
-
2025-11-14
-
-
Vytautas G.
-
2025-11-14
-
-
Karolina
-
2025-11-14
-
-
Gerda
-
2025-11-11
-
-
Viktorija V.
-
2025-11-10
-
-
Oksana
-
2025-10-29
-
-
Eva P.
-
2025-10-10
-
-
Inga ingute
-
2025-08-22
-
-
gabii
-
2025-07-03
-
-
rita v.
-
2025-06-14
-
-
Inga Ingute
-
2025-05-15
-
-
Kristina
-
2025-05-08
-
-
Karolina K.
-
2025-04-30
Rodyti daugiauMan knyga patiko. Buvo vietu kur atsibodo ir norėjosi greičiau praversti puslapius, bet laukimas duodavo savo ir tada prasidėdavo idomus ir kvapą užimantis skyriai. Ašaru buvo DAUG. Aš vis dar pabaigus knygą sėdžiu ir žiuriu į sieną. Nes ką aš katik perskaičiau? Aš negaliu ramiai miegoti nežinodama kas bus toliau? Trečia dalis man ir vėl priminė kodėl aš myliu šia seriją ir šiuos veikėjus.
Labai prastas vertimas, gadino visą knygą:(
Labai prastas trečios dalies vertimas
Pabaigusi knygą geras 10 min sėdėjau tyloje ir verkiau. Žodžiais neįvardinsiu kokia gera yra ši knyga, ir kokia autorė yra talentinga. Labai laukiu tęsinio, nes pabaiga kelias dienas neleido man knygos pamiršti. AČIŪ už tokį šedevrą!
Dėl tokio vertimo kitas dalis teks skaityti anglų kalba.
Pirmos dalys tikrai patiko. Bet trečiojoje gal tik dvi vietos buvo idomesnes. Labai daug pasikartojimu ir mūšio scenu, net dialogai nebeidomus. Atrodo visiskai autore issiseme. Tikrai neverta pirkti.
Labai patiko :)
O man vertimas patiko net labiau nei anų dviejų knygų :) Man iš visų trijų, šita dalis sakyčiau labiausiai patiko, išvis įtraukė ir gaila, jog dabar dar laukti teks metus ir daugiau... :( Tikrai buvo ir juokingų epizodų, ir liūdnų, ir labai jausmingų... patinka, jog autorė daug ką laikanti paslapčioje, palieka vis užuominų, kurias supranti tik vėliau! Tikrai rekomenduoju šią knygų seriją, bus tikrai skaitoma iš naujo, pavergė mano širdį, protą, kaip ir ACOTAR knygų serija!
Puiki dalis. Išspaudė ir šypseną ir ašaras. Daugiau veiksmo, aprašymų, tačiau ir įtampos daugiau jaučiama pačiame pasakojime. Jaučiama kad istorija jau įpusėjo. Pabaiga - puiki ir sukurianti norą laukti ketvirtos dalies. Pastaba vertėjams / leidykloms - Net jei skubate versti, pasitikrinkite kelis kartus, nes labai daug gramatikos klaidų, kas nuliūdina...
Šiuo metu skaitau...bet nu ir vertimas... aš niekada neburbuliuoju nes neskaitau EN ir neturiu pasirinkimo...bet čia jau tiesiog cirkas, taip laukta knyga ir viską gadina vertimas...nu kai EN žodis "ass" išverčiamas kaip "paskuigalis"....labai liūdna 😆 P.s. gal kitą kartą tegul "ass" išverčia "ažačia"
Labai patiko knyga!
Perskaičiau - nerealiai patiko, buvo verta laukti. Vertimas nekliuvo, čia turbūt visiems skirtingai, bet man skaitymo malonumo tai neatėmė.
Labai skiriasi vertimas, pilna nelietuviškų žodžių… gaila, kad serijų vertimus nepaliekama versti tam pačiam žmogui. Labai blogai.
Pagaliau sulaukiau knygos LT kalba,bet gaila nėra iliustracijos viduje kaip ENG kalba knygoje.
ir vel nukeltaaaaa😩😤
Tokios apimties knygos ilgai verčiamos, tikrinamos, o dar spausdinimas su visais spec. grožiais. Nenusivilsit, kai pamatysit.
Labai savotiška šio tinklalapio politika. Užsisakydamas knygą iš anksto ir parodydamas lojalumą (bet iš dalies ir nekantrumą), gauni mažesnę nuolaidą, nei knygai atsiradus sandėlyje. Sekantį kartą, ko gero luktelsiu kokį mėnesį ir nusipirksiu norimą knygą Rimi ar Maximoj su 40% nuolaida.
Kodėl vis atkeliama išleidimo data?? Jau trečią kartą 😩
Ši serija tokia gera ir skaityta jau po kelis kartus, jog baisu laukti ketvirtos dalies.. žinant Rebecca, kažkas vėl mirs! Emociškai žlugdanti knyga ir noriu dar.. 5/5
Pirmą dalį nupirkau dukrai. Pagalvojau, kad būtų įdomu ir man pačiai paskaityt kas per knyga. Ir taip įtraukė, taip įdomu. Labai greitai susiskaitė abi dalys. Nekantrauju kada atsiversiu 3 dalį!
Superines serijos. Labai laukiu
Su tokiais knygos išleidimo nukėlinėjimais jau tik atšaukti užsakymą. . .
Be proto laukiama
laukiamaaaa💯💯
Laukiu labai.Įdomu kodėl kai tokia paklausa taip ilgai reikia laukti knygų išleidimo.
Labai laukiama knyga
Laukiu labai.bet kodėl kai tokia paklausa taip ilgai reikia laukti knygų išleidimo.
Laukiu! ❤️