Parduodamos knygos duomenų suvedimas

Užpildyti norimos parduoti knygos kortelę labai paprasta! Daugelio lietuviškų knygų informaciją rasite milžiniškoje knygos.lt duomenų bazėje. Jeigu informacijos apie senesnio leidimo ar retesnę knygą rasti nepavyktų, šiame gide pateikiame paaiškinimus, kaip galite suvesti duomenis patys.

Bet kuriuo atveju, pirmiausia reikia sukurti naują siuntą. Siunta mes vadiname visas vienu metu norimas parduoti knygas. Užpildę duomenis apie knygas, pateikite mums, o mes Jums atskiru laišku atsakysime, kurių knygų laukiame Knygos.lt sandėlyje.

DAUGELIO KNYGŲ DUOMENYS UŽSIPILDYS AUTOMATIŠKAI, jei rasite ją Knygos.lt paieškoje

 1. Ruošdami naują knygą pardavimui, pirmiausia knygos užpildymo lange pasinaudokite paieška. Įveskite knygos pavadinimą ar brūkšninį kodą ir pasirinkite knygą iš sąrašo. Jei knygos sąraše neradote, sekite nuorodas apačioje.
 2. Pasirinkus knygą iš sąrašo, reikalingi parduodamos knygos duomenys – nuo pavadinimo iki matmenų ir svorio – bus užpildyti automatiškai. Jums teliks nurodyti knygos būklę, kainą ir jeigu knyga turi žymių trūkumų, aprašykite tai pastabose. Žymūs trūkumai gali būti įplyšęs viršelis, ankstesnio savininko pastabos ar pan.

 3. Pasirinkite knygos būklę iš sąrašo. Kaip įvertinti knygą? Daugiau informacijos čia.

 4. Nurodykite kainą. Pirmame laukelyje – kiek už šią knygą mokės klientas, antrame – kiek pinigų bus pervesta Jums. Galite pildyti bet kurį laukelį, kito laukelio vertė bus apskaičiuojama automatiškai.

 5. Patikrinkite, ar visi duomenys teisingi, ir spauskite IŠSAUGOTI.
 6. Jeigu pasirinkote ne tą knygą, spauskite „Išvalyti knygos formą“ ir pasirinkite tinkamą knygą iš sąrašo.
 7. Išsaugoję knygą būsite perkelti į pradinį siuntos pildymo langą, kur galėsite pridėti daugiau knygų arba pateikti siuntą mums peržiūrėti.
  Jei apsigalvojote ir knygos nenorite parduoti, spauskite prie knygos esantį šiukšliadėžės mygtuką.


JEI KNYGOS NERADOTE PASINAUDOJĘ PAIEŠKA, užpildykite duomenis patys. Tai labai paprasta! Kuo tiksliau nurodysite visus duomenis, tuo didesnė tikimybė, kad knyga greičiau atsidurs prekyboje.

 1. Parašykite tokį knygos pavadinimą, kokį matote ant knygos viršelio. 2. Įkelkite knygos viršelio nuotrauką. Galite įkelti internete rastą nuotrauką arba nufotografuokite patys. Žemiau rasite tinkamos ir netinkamos knygos viršelio nuotraukos pavyzdžius.

 3. Nurodykite knygos autorių ir, jei knyga versta iš kitos kalbos, vertėją (vertėją nurodyti nebūtina, bet rekomenduojama).

 4. Pateikite knygos aprašymą. Jį galite nurašyti nuo galinio knygos viršelio arba surasti internete.

 5. Nurodykite knygos brūkšninį kodą, jei toks yra (senesnės knygos jo neturės) ir ISBN. Šie laukeliai nebūtini, bet rekomenduojami. Juos rasite ant knygos ir jos viduje.

 6. Užpildykite kitus knygos duomenis – kalbą, puslapių skaičių, formatą (centimetrais) ir svorį (gramais).

 7. Pasirinkite knygos būklę iš sąrašo. Kaip įvertinti knygą? Daugiau informacijos čia.


 8. Nurodykite kainą. Pirmame laukelyje – kiek už šią knygą mokės klientas, antrame – kiek pinigų bus pervesta Jums. Galite pildyti bet kurį laukelį, kito laukelio vertė bus apskaičiuojama automatiškai.

 9. Patikrinkite, ar visi duomenys teisingi, ir spauskite IŠSAUGOTI. Išsaugoję knygą būsite perkelti į pradinį siuntos pildymo langą, kur galėsite pridėti daugiau knygų arba pateikti siuntą mums peržiūrėti.

  Jei apsigalvojote ir knygos nenorite parduoti, spauskite prie knygos esantį šiukšliadėžės mygtuką.

  Sukėlę visas norimas parduoti knygas ir įsitikinę, kad viskas užpildyta teisingai, spauskite PATEIKTI. Paspaudę mygtuką PATEIKTI daugiau knygų į šią siuntą pridėti nebegalėsite. Jeigu norite, galite sukurti naują siuntą ir ją taip pat užpildyti knygomis.

Jūsų gautą knygų sąrašą peržiūrėsime per 3 darbo dienas, patvirtinsime, kurias knygas galime priimti prekiauti, ir Jūsų nurodytu el. pašto adresu atsiųsime sąrašą knygų, kurių laukiame.

Jums liks atspausdinti el. laiške pridėtą QR kodą ir pasirinktu būdu pristatyti savo knygų siuntą mums.