LEGO

LEGO istorija prasidėjo 1932 metais. Nuo to laiko LEGO tapo vienu didžiausių pasaulio žaislų gamintojų, su kurių konstruktoriais ir kaladėlėmis jau spėjo užaugti kelios vaikų kartos.

LEGO daug dėmesio skiria aukštai kokybei ir saugumui, todėl pasirinkdami šiuos žaislus savo vaikams ar dovanai būsite tikri, kad jie tarnaus ilgai. Be to, LEGO konstruktoriai ir kaladėlės padeda vaikams smagaus žaidimo metu puoselėti kūrybiškumą ir vaizduotę, ugdyti gebėjimą sutelkti dėmesį ir smulkiosios motorikos įgūdžius.

Vaikams nuo 1,5 m. labiausiai tinka didesnės LEGO DUPLO kaladėlės – jomis mažyliai galės kurti savo svajonių statinius. Nuo 5 m. rekomenduojame rinktis LEGO CITY ir LEGO FRIENDS konstruktorius. Šie žaidimai pakvies susipažinti su naujais personažais ir atrasti neribotą kūrybiškumo pasaulį. 

Mokyklinio amžiaus vaikai mėgsta LEGO TECHNIC, LEGO STARWARS, LEGO CREATOR, LEGO VIDIYO, LEGO NINJAGO žaislus. O kur dar gausybė mylimų herojų, atgyjančių LEGO HARRY POTTER, LEGO MINECRAFT, LEGO SUPER MARIO, LEGO SUPER HEROES, LEGO JURASSIC WORLD kolekcijose.

Beje, įspūdingų kūrybiškų žaidimų tarp LEGO konstruktorių ras ir paaugliai ar net suaugusieji. Kurkite ir išbandykite fantastiškas vaizduotės galimybes!

LEGO istorija prasidėjo 1932 metais. Nuo to laiko LEGO tapo vienu didžiausių pasaulio žaislų gamintojų, su kurių konstruktoriais ir kaladėlėmis jau spėjo užaugti kelios vaikų ...kartos. LEGO daug dėmesio skiria aukštai kokybei ir saugumui, todėl pasirinkdami šiuos žaislus savo vaikams ar dovanai būsite tikri, kad jie tarnaus ilgai. Be to, LEGO konstruktoriai ir kaladėlės padeda vaikams smagaus žaidimo metu puoselėti kūrybiškumą ir vaizduotę, ugdyti gebėjimą sutelkti dėmesį ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Vaikams nuo 1,5 m. labiausiai tinka didesnės LEGO DUPLO kaladėlės – jomis mažyliai galės kurti savo svajonių statinius. Nuo 5 m. rekomenduojame rinktis LEGO CITY ir LEGO FRIENDS konstruktorius. Šie žaidimai pakvies susipažinti su naujais personažais ir atrasti neribotą kūrybiškumo pasaulį.  Mokyklinio amžiaus vaikai mėgsta LEGO TECHNIC, LEGO STARWARS, LEGO CREATOR, LEGO VIDIYO, LEGO NINJAGO žaislus. O kur dar gausybė mylimų herojų, atgyjančių LEGO HARRY POTTER, LEGO MINECRAFT, LEGO SUPER MARIO, LEGO SUPER HEROES, LEGO JURASSIC WORLD kolekcijose. Beje, įspūdingų kūrybiškų žaidimų tarp LEGO konstruktorių ras ir paaugliai ar net suaugusieji. Kurkite ir išbandykite fantastiškas vaizduotės galimybes! Skaityti daugiau