Audronė Ilgevičienė

Audronė Ilgevičienė arba Astrėja – daugybės ezoterinės tematikos knygų autorė. Antropoteosofijos pseudomokslo pradininkė Lietuvoje, astrominerologijos centro „Pars Fortunae“ įkūrėja.

Audronė bendraminčių randa ne tik mūsų krašte, bet ir užsienyje. Negana to, ji jau kone 10 metų yra tarptautinės, vokiečio Michael Gienger įkurtos, akmenų gydomųjų savybių tyrimo organizacijos narė. Kai nerašo knygų, ji skaito pranešimus tarptautiniuose simpoziumuose, atlieka įvairius tyrimus.

Autorė yra parašiusi net tris darbus antropoteosofijos tema – „Antropoteosofija I, II, ir III“. Taip pat gerbėjų vertinamos jos knygos „Gintaras“ (2009 m.) bei „Malda“ (2013 m.). Pati A. Ilgevičienė sako, kad „šiomis knygomis domisi mastantys apie sąmoningumą ir gilesnio savęs pažinimo siekiantys žmonės“. Kai kurie skaitytojai rašytoją net prilygina Vydūnui.

Audronė Ilgevičienė arba Astrėja – daugybės ezoterinės tematikos knygų autorė. Antropoteosofijos pseudomokslo pradininkė Lietuvoje, astrominerologijos centro „Pars Fortunae“ į ... kūrėja. Audronė bendraminčių randa ne tik mūsų krašte, bet ir užsienyje. Negana to, ji jau kone 10 metų yra tarptautinės, vokiečio Michael Gienger įkurtos, akmenų gydomųjų savybių tyrimo organizacijos narė. Kai nerašo knygų, ji skaito pranešimus tarptautiniuose simpoziumuose, atlieka įvairius tyrimus. Autorė yra parašiusi net tris darbus antropoteosofijos tema – „Antropoteosofija I, II, ir III“. Taip pat gerbėjų vertinamos jos knygos „Gintaras“ (2009 m.) bei „Malda“ (2013 m.). Pati A. Ilgevičienė sako, kad „šiomis knygomis domisi mastantys apie sąmoningumą ir gilesnio savęs pažinimo siekiantys žmonės“. Kai kurie skaitytojai rašytoją net prilygina Vydūnui.
Skaityti daugiau
iš viso 31
Rodoma 1-3031