Anthony Robbins

Anthony Robbins (g. 1960) – verslininkas, šiuo metu sėkmingiausias gyvenimo būdo treneris, į keliolika kalbų išverstų tarptautinių bestselerių „Neribota galia“ (1987 m.), „Pažadinkite savyje milžiną“ (1991 m.) ir „Draugo laiškai“ (1991 m.) autorius. Jokia sritis jam nėra tabu – šis ekspertas iš JAV išmano tiek verslo, tiek asmeninių santykių, tiek sveikatos problemas.

Kadaise savo karjerą A. Robbins pradėjo reklamuodamas žymiojo Jim Rohn seminarus, iš kurio sakosi išmokęs tikrųjų gyvenimo vertybių. Vėliau, pasisėmęs žinių iš geriausių savo srities specialistų ir įgavęs pasitikėjimo amerikietis ėmėsi pats vesti savipagalbos užsiėmimus, kuriuose mokė NLP metodų ir Eriksono hipnozės subtilybių.

Šiandien savo knygomis, audio programomis, sveikais produktais, renginiais ir asmeniniu konsultavimu Anthony Robbins padėjo jau daugiau kaip 50 milijonų žmonių iš daugiau kaip 100-to šalių pagerinti savo gyvenimo kokybę, nesvarbu, kokie sėkmingi jie jau būtų. Patarimo į jį kreipiasi visi – ir valstybių prezidentai, ir sporto bei pramogų pasaulio žvaigždės, ir net geriausi verslo pasaulio atstovai. Tačiau jis niekuomet neatsisako padėti ir smulkiems verslininkams, tėvams ar studentams.

Rūpindamasis keliolika savo verslų, Anthony Robbins išlieka užimtu žmogumi. Tačiau jiems skiriamas dėmesys, pavertė kompanijas žinomų ženklų lyderėmis savose kategorijose. Ir visgi labiausiai Anthony didžiuojasi labdaringa veikla – jo įkurtas ne pelno siekiantis fondas kasmet pamaitina daugiau kaip 2 milijonus žmonių 56-iose šalyse.

Anthony Robbins (g. 1960) – verslininkas, šiuo metu sėkmingiausias gyvenimo būdo treneris, į keliolika kalbų išverstų tarptautinių bestselerių „Neribota galia“ (1987 m.), „Paž ... adinkite savyje milžiną“ (1991 m.) ir „Draugo laiškai“ (1991 m.) autorius. Jokia sritis jam nėra tabu – šis ekspertas iš JAV išmano tiek verslo, tiek asmeninių santykių, tiek sveikatos problemas. Kadaise savo karjerą A. Robbins pradėjo reklamuodamas žymiojo Jim Rohn seminarus, iš kurio sakosi išmokęs tikrųjų gyvenimo vertybių. Vėliau, pasisėmęs žinių iš geriausių savo srities specialistų ir įgavęs pasitikėjimo amerikietis ėmėsi pats vesti savipagalbos užsiėmimus, kuriuose mokė NLP metodų ir Eriksono hipnozės subtilybių. Šiandien savo knygomis, audio programomis, sveikais produktais, renginiais ir asmeniniu konsultavimu Anthony Robbins padėjo jau daugiau kaip 50 milijonų žmonių iš daugiau kaip 100-to šalių pagerinti savo gyvenimo kokybę, nesvarbu, kokie sėkmingi jie jau būtų. Patarimo į jį kreipiasi visi – ir valstybių prezidentai, ir sporto bei pramogų pasaulio žvaigždės, ir net geriausi verslo pasaulio atstovai. Tačiau jis niekuomet neatsisako padėti ir smulkiems verslininkams, tėvams ar studentams. Rūpindamasis keliolika savo verslų, Anthony Robbins išlieka užimtu žmogumi. Tačiau jiems skiriamas dėmesys, pavertė kompanijas žinomų ženklų lyderėmis savose kategorijose. Ir visgi labiausiai Anthony didžiuojasi labdaringa veikla – jo įkurtas ne pelno siekiantis fondas kasmet pamaitina daugiau kaip 2 milijonus žmonių 56-iose šalyse.
Skaityti daugiau
iš viso 12
Rodoma 1-1212