Vadovėliai, pratybos ir papildomi leidiniai mokslams

Kokių vadovėlių ir pratybų reikia mokyklai? Tai vienas svarbiausių klausimų, su kuriais susiduria visi mokyklinio amžiaus vaikų tėvai. Jeigu norite apsipirkti greitai ir efektyviai, reikalingos mokomosios medžiagos ieškokite čia.

Priešmokyklinio ugdymo užduočių knygelės ir pradžiamoksliai padės sukurti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą mokyklai. „Noriu į mokyklą“, „Kamanė“, „Opa ir Pa“, įvairios rankų lavinimo užduotys – tai puikios priemonės mokytis pažinti raides, rašyti, skaičiuoti, logiškai mąstyti ir ugdyti kitus besiruošiant mokyklai labai svarbius dalykus.

Nuo 1 iki 12 klasės – čia rasite visko, ko gali prireikti moksleiviams. Vadovėliai, pratybos, mokomosios pagalbinės priemonės, testai, užduotys, diktantai, atpasakojimai, teksto suvokimo ir kūrimo patarimai, uždavinynai, atlasai ir net patarimai kur stoti – viskas tam, kad mokytis būtų produktyvu ir smagu. 

Lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, geografijos, chemijos, geometrijos, literatūros, anglų, rusų, vokiečių ir kitų užsienio kalbų ir net kūno kultūros – įvairiausius dalykus mokytis bus daug įdomiau, kai po ranka bus šiuolaikiška, profesionalių pedagogų parengta mokomoji medžiaga.

Studentams visada pravers Lietuvos universitetų – KTU, VGTU, VU – leidyklų parengtos knygos. Žinoma, kai kurios knygos bus aktualios ne tik studijuojantiems, bet ir besidomintiems tam tikra sritimi ir savo žinias pagilinti norintiems specialistams.

Kokių vadovėlių ir pratybų reikia mokyklai? Tai vienas svarbiausių klausimų, su kuriais susiduria visi mokyklinio amžiaus vaikų tėvai. Jeigu norite apsipirkti greitai ir efekt...yviai, reikalingos mokomosios medžiagos ieškokite čia. Priešmokyklinio ugdymo užduočių knygelės ir pradžiamoksliai padės sukurti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą mokyklai. „Noriu į mokyklą“, „Kamanė“, „Opa ir Pa“, įvairios rankų lavinimo užduotys – tai puikios priemonės mokytis pažinti raides, rašyti, skaičiuoti, logiškai mąstyti ir ugdyti kitus besiruošiant mokyklai labai svarbius dalykus. Nuo 1 iki 12 klasės – čia rasite visko, ko gali prireikti moksleiviams. Vadovėliai, pratybos, mokomosios pagalbinės priemonės, testai, užduotys, diktantai, atpasakojimai, teksto suvokimo ir kūrimo patarimai, uždavinynai, atlasai ir net patarimai kur stoti – viskas tam, kad mokytis būtų produktyvu ir smagu.  Lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, geografijos, chemijos, geometrijos, literatūros, anglų, rusų, vokiečių ir kitų užsienio kalbų ir net kūno kultūros – įvairiausius dalykus mokytis bus daug įdomiau, kai po ranka bus šiuolaikiška, profesionalių pedagogų parengta mokomoji medžiaga. Studentams visada pravers Lietuvos universitetų – KTU, VGTU, VU – leidyklų parengtos knygos. Žinoma, kai kurios knygos bus aktualios ne tik studijuojantiems, bet ir besidomintiems tam tikra sritimi ir savo žinias pagilinti norintiems specialistams. Skaityti daugiau