TOP 10 2023 m. vaikų knygos

TOP 1 Kakė Makė ir koncerto diena
-10% su kodu: NORIU10

Kakė Makė ir koncerto diena

Lina Žutautė 1
Kai ateina DIDŽIOJI KONCERTO DIENA, Kakė Makė ir jos naujieji draugai iš muzikos mokyklos ruošiasi lipti ant scenos ir parodyti viską, ką sugeba. BUS NUOSTABU! Bet staiga Kakę Makę apima DIDELĖ BAIMĖ. Ar išdrįs ją įveikti?
Daugiau
10,79 €
11,99 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 2 Skruzdėliukas Nežiniukas. 5 knyga
-14% su kodu: SKAITAU

Skruzdėliukas Nežiniukas. 5 knyga

Rasa Dmuchovskienė 8
Šioje knygoje tikri ir be galo įdomūs faktai apie Lietuvos miškuose sutinkamus gyvūnus sudėti į gražią istoriją, kurios pagrindinis veikėjas – Skruzdėliukas Nežiniukas. Knyga bus įdomi tiems vaikams, kurie mėgsta tyrinėti, stebėti, leisti laiką gamtoje ir nuolat klausia „O ...
Daugiau
9,93 €
11,49 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 3 Nevykėlio dienoraštis 17. Šlovės kaina
-14% su kodu: SKAITAU

Nevykėlio dienoraštis 17. Šlovės kaina

Jeff Kinney 2
Gregui tenka įsitikinti, kad kelias į šlovę ir populiarumą grįstas sunkumais. Sutikęs padėti brolio Rodriko roko grupei, Gregas nenutuokia, į ką veliasi. Netrukus jis ima suprasti, kad repeticijos iki išnaktų, koncertai už dyką, tarpusavio kivirčai ir sunkumai dėl pinigų sto...
Daugiau
8,31 €
9,69 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 4 Žmonija prieš Pabaigos Drakonę. Neoficialus Minecraft žaidėjų nuotykis
-10% su kodu: NORIU10

Žmonija prieš Pabaigos Drakonę. Neoficialus Minecraft žaidėjų nuotykis

Tomas Dirgėla
Ąžuolas ir Liepa yra tiesiog pametę galvas dėl Minecrafto! Bet netikėtai vaikų pamėgtas žaidimas persikelia į realybę ir jiems nelieka nieko kito, kaip tik stoti į kovą su blogaisiais populiaraus kompiuterinio žaidimo veikėjais.
Daugiau
11,69 €
12,99 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 5 Domas ir Tomas. YouTube kanalo byla. 12 knyga
-12% su kodu: SKAITAU

Domas ir Tomas. YouTube kanalo byla. 12 knyga

Tomas Dirgėla 3
Į Miestamiesčio miesto Miestiečių mokyklą atvažiuoja didžiausia iki tol čia apsilankiusi žvaigždė – visų mažų ir didelių mylima jutuberė Džėja! Mokyklos salė perpildyta, visi laukia Džėjos ant scenos, bet paaiškėja, kad Džėjos kanalas... nulaužtas!!!
Daugiau
13,44 €
15,29 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 6 Viskas apie jausmus
-10% su kodu: NORIU10

Viskas apie jausmus

Felicity Brooks, Frankie Allen
Kaip šiandien jautiesi? Ramus? Mylimas? Alkanas? Liūdnas? O gal sutrikęs? O kaip jaučiasi tavo tėvai, draugai, broliai ar sesės? Visi mes nuolat ką nors jaučiame, nors kartais ir būna sunku suprasti, ką tiksliai, o ypač – kodėl. Empatiją ugdanti ir įtraukianti knyga visa...
Daugiau
9,44 €
10,49 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 7 Didysis banginis

Didysis banginis

Benji Davies 7
Vieną audringą naktį močiutė Nojui papasakoja istoriją apie mažą mergaitę, banginį ir nepaprastą, tarsi aidas atsikartojančią, draugystę. Tai dar vienas jautrus britų autoriaus Benji Davies pasakojimas, kurio neįmanoma pamiršti!
Daugiau
7,91 €
8,79 €
  • Tik knygynuose.

TOP 8 Opa opa opapa. Dainelės vaikams

Opa opa opapa. Dainelės vaikams

3
Knygoje rasite vaikų pamėgtas daineles: „Katu katu katutes", „Augo žirnis ir pupa", „Tupi žvirblis kamine", „Bū bū, aš jaučiukas". Klausydamiesi mažieji ne tik susipažins su liaudies dainomis ir mokysis jas dainuoti, bet ir lavins muzikinę klausą, turtins žodyną. Gražiausi...
Daugiau
14,66 €
16,29 €
  • Tik knygynuose.

TOP 9 Piktulis… nori laimėti!
-25% su kodu: SKAITAU

Piktulis… nori laimėti!

Aprilkind, Barbara van den Speulhof, Stephan Pricken 2
Piktulis turi vieną vienintelį tikslą – laimėti muilinių lenktynes. Jis savo muilinę sumaniai patobulina, tad dabar nugalėti vienas juokas! Bet Piktulis pamiršo, kad ne pergalė svarbiausia. Mažasis trolis taip norėjo laimėti, kad draugus paliko bėdoje pakely. Ar išties pergalė tokia svarbi?
Daugiau
7,19 €
9,59 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 10 Mokyklos rūsyje slepiasi žvėris
-25% su kodu: SKAITAU

Mokyklos rūsyje slepiasi žvėris

Pamela Butchart 1
„Mokyklos detektyvai“ – Pamelos Butchart knygų serija vaikams apie linksmus, išradingus, šmaikščius ketvirtaklasius. Iza ir jos draugai Zakas, Džudė bei Meisė nuolat įsivelia į įvairias istorijas. O ar gali būti kitaip, kai aplinkui vyksta tiek keistų, visiškai nesuprantamų dalykų?
Daugiau
9,59 €
12,79 €
  • Turime sandėlyje.