TOP 10 2023 m. grožinės knygos

TOP 1 MOKYTOJAS. Kaip aš išmokiau juos skaityti knygas, mąstyti ir maištauti
-20% su kodu: SKAITAU

MOKYTOJAS. Kaip aš išmokiau juos skaityti knygas, mąstyti ir maištauti

Karolis Klimas 59
Tikra istorija apie dvejus mokytojavimo gimnazijoje metus įtraukia tarsi puikiausias romanas. Tai – ne tik pedagogo, bet ir savęs ieškančio žmogaus pasakojimas, skirtas visiems, kurie kada nors mokėsi (arba vis dar mokosi) mokykloje.
Daugiau
14,99 €
18,69 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 2 Kaifuotoja: tikra, gniaužianti kvapą istorija apie dvigubą narkomanės gyvenimą
-30% su kodu: SKAITAU

Kaifuotoja: tikra, gniaužianti kvapą istorija apie dvigubą narkomanės gyvenimą

Tiffany Jenkins 27
Narkomanės psichologinis portretas ir narkotikų sugriautas gyvenimas iš arti: įtaigūs, prikaustantys dėmesį ir humoru, opioidinės narkomanijos krizei suteikiančiu žmogišką veidą, stebinantys memuarai.
Daugiau
6,85 €
9,79 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 3 Mes pradedame iš naujo
-20% su kodu: SKAITAU

Mes pradedame iš naujo

Colleen Hoover 51
Nekantriai lauktame romano „Mes dedame tašką" tęsinyje pasakojama pakaitomis iš Lilės ir Etlaso perspektyvų: čia liejasi nuo pat veikėjų paauglystės trunkanti meilės, smurto šeimoje ir antrų galimybių istorija. „Mes pradedame iš naujo" – tai emocijų kupina kelionė, suteikianti ne tik neblėstančios vilties, bet ir drąsos visad siekti laimės, nes kiekviena pabaiga turi ir pradžią.
Daugiau
12,79 €
15,99 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 4 ATLANTAS: Tėvo istorija. Septynios seserys. 8 knyga
-15% su kodu: SKAITAU

ATLANTAS: Tėvo istorija. Septynios seserys. 8 knyga

Lucinda Riley, Harry Whittaker 26
Aprėpianti viso gyvenimo meiles ir netektis, peržengianti valstybes ir vandenynus tėvo Atlanto istorija veda „Septynių seserų" ciklą prie stulbinančio, nepamirštamo finalo.
Daugiau
18,75 €
21,99 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 5 Karo nuotaka
-10% su kodu: NORIU10

Karo nuotaka

Ilona Skujaitė 40
Romaną „Karo nuotaka" sudaro du lygiagretūs pasakojimai apie Kotryną Jogailaitę ir jos vyrą Švedijos princą ir Suomijos kunigaikštį Joną Vazą. Tai dvi jaudinamos meilės ir karo gijos, karališki moterų ir vyrų žaidimai, susipinantys į intriguojamą dramą, kupiną aistros, išdavysčių, kovos dėl valdžios ir XVI amžiaus Lietuvos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos ir Maskvos valdovų dvarų paslapčių.
Daugiau
14,66 €
16,29 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 6 NUODAS. Kodėl aistros apsėsti du žmonės taip blaškosi, užuot vienas kitą tiesiog mylėję? Intriguojantis, šmaikštus ir labai KARŠTAS lietuvių autorės romanas!

NUODAS. Kodėl aistros apsėsti du žmonės taip blaškosi, užuot vienas kitą tiesiog mylėję? Intriguojantis, šmaikštus ir labai KARŠTAS lietuvių autorės romanas!

Ilona Madelaine 105
Elzė, šmaikšti šviesiaplaukė didelėmis akimis, po dešimties metų grįžta į Lietuvą ir tą pat vakarą su draugėmis išlekia siausti į naktinį Vilnių. „Žudom vietoje, įkaitų neimam", – sušunka viena, vos įžengusi į klubą. „Pasinaudot ir palikt", – priduria Elzė. „Imkit ir išnaudokit... Ir palikit", – ūmai sududena jai už nugaros sodrus baritonas. Ji atsisuka – ir širdis apsąla: imk ir ką nori daryk
Daugiau
12,14 €
16,19 €
  • Tik knygynuose.

TOP 7 Mes dedame tašką
-25% su kodu: SKAITAU

Mes dedame tašką

Colleen Hoover 210
„Tai viena nuoširdžiausių ir labiausiai įkvepiančių istorijų, kokią esu kada nors skaičiusi. Ši knyga pakeis jūsų gyvenimą." Knygų tinklaraštis AESTAS
Daugiau
12,44 €
16,59 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 8 Bjauri meilė
-26% su kodu: SKAITAU

Bjauri meilė

Colleen Hoover 34
Teitė Kolins, sutikusi oro linijų pilotą Mailsą Arčerį, nemano, jog patirs meilę iš pirmo žvilgsnio. Juos sieja tik viena – nenuginčijama fizinė trauka. Regis, abiem to ir užtenka: jis nenori rimtų santykių, o ji neturi laiko meilei. Viskas klostysis puikiai, jei tik Teitė laikysis dviejų Mailso taisyklių: jokių klausimų apie praeitį, jokių lūkesčių ateičiai.
Daugiau
12,26 €
16,59 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 9 Chirurgė
-25% su kodu: SKAITAU

Chirurgė

Leslie Wolfe 22
Iki šios dienos dar nebuvau netekusi paciento. Chirurginėmis pirštinėmis aptemptos rankos dreba. Atsiremiu į sieną ir susmunku ant grindų, o krūtinėje beprotiškai trankosi širdis. Iki šios dienos dar nebuvau jautusi pacientui neapykantos. Bet ar atpažinusi jį turėjau kitą pasirinkimą?
Daugiau
12,19 €
16,29 €
  • Turime sandėlyje.

TOP 10 Kopos vaikai. Trečia „Kopa“ kronikų knyga
-30% su kodu: SKAITAU

Kopos vaikai. Trečia „Kopa“ kronikų knyga

Frank Herbert 6
Romane vaizduojami įvykiai praėjus devyneriems metams po to, kas nutiko knygoje „Kopa. Mesijas". Knygos „Kopa. Mesijas" pabaigoje apakęs Polas Atreidas išeina į dykumą, palikęs savo vaikus, dvynius Letą ir Ganimą, auginti fremenams, o jo sesuo Alija valdo visatą kaip regentė. Vaikai atsibunda dar gimdoje veikiant prieskoniui ir paveldi Polo vizijas, kuriose – visatos likimas.
Daugiau
15,68 €
22,39 €
  • Turime sandėlyje.