TOP dalykinė literatūra anglų kalba

Dalykinė literatūra anglų kalba – puikus pasirinkimas, kai norisi skaityti naujausias knygas apie verslą, ekonomiką, rinkodarą, komunikaciją ar kitas jums aktualias sritis. Daugelis šių knygų dar nėra išverstos į lietuvių kalbą. Be to, knygos anglų kalba padės neprarasti užsienio kalbos įgūdžių ar plėsti žodyną. 

Populiariausios knygos anglų kalba išlieka tokių autorių kaip Malcolm Gladwell, Yuval Noah Harari, Dale Carnegie, Charles Duhigg, Jen Sincero, Eckhart Tolle ir daugelio kitų.

Susidomėjimo visuomet sulaukia ir pasaulio lyderių knygos, pavyzdžiui, Barack Obama ar Elon Musk biografijos. Visada aktualios ir Marie Kondo, Oprah Winfrey, Marina Abramović knygos anglų kalba.

Šiame sąraše – pačios populiariausios, į TOP 100 reitingus įtrauktos dalykinės knygos anglų kalba. Daugelį jų rekomenduoja sėkmingi verslininkai, puikiai vertinami psichoterapeutai ar savo srities specialistai. Mokykitės iš geriausių, plėskite savo profesines žinias, domėkitės naujausiais moksliniais tyrimais.

Be to, knygos anglų kalba puiki dovana tiems, kurie nori tobulėti ir siekia aukščiausių tikslų.

Dalykinė literatūra anglų kalba – puikus pasirinkimas, kai norisi skaityti naujausias knygas apie verslą, ekonomiką, rinkodarą, komunikaciją ar kitas jums aktualias sritis. Da ... ugelis šių knygų dar nėra išverstos į lietuvių kalbą. Be to, knygos anglų kalba padės neprarasti užsienio kalbos įgūdžių ar plėsti žodyną.  Populiariausios knygos anglų kalba išlieka tokių autorių kaip Malcolm Gladwell, Yuval Noah Harari, Dale Carnegie, Charles Duhigg, Jen Sincero, Eckhart Tolle ir daugelio kitų. Susidomėjimo visuomet sulaukia ir pasaulio lyderių knygos, pavyzdžiui, Barack Obama ar Elon Musk biografijos. Visada aktualios ir Marie Kondo, Oprah Winfrey, Marina Abramović knygos anglų kalba. Šiame sąraše – pačios populiariausios, į TOP 100 reitingus įtrauktos dalykinės knygos anglų kalba. Daugelį jų rekomenduoja sėkmingi verslininkai, puikiai vertinami psichoterapeutai ar savo srities specialistai. Mokykitės iš geriausių, plėskite savo profesines žinias, domėkitės naujausiais moksliniais tyrimais. Be to, knygos anglų kalba puiki dovana tiems, kurie nori tobulėti ir siekia aukščiausių tikslų.
Skaityti daugiau
iš viso 245
Rodoma 1-30245