2023 m. knygos.lt TOP knygos

TOP 1 Pranešėjas ir Prezidentas
-10% su kodu: NORIU10

Pranešėjas ir Prezidentas

Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas 81
Šioje knygoje pirmą kartą prabyla ne vien Pranešėjas, bet ir dešimtys kitų liudininkų, savo akimis mačiusių Nausėdos rinkiminę kampaniją, jo įsikūrimą Prezidento rūmuose, bandymus įsitvirtinti Lietuvos politikoje, artimiausios komandos euforiją ir nusivylimus.
Daugiau
18,98 €
21,09 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 2 Psichologinis tvirtumas: nuosekli programa, kaip drąsiai ir ramiai pasitikti gyvenimo išbandymus, valdyti neigiamas emocijas bei įveikti sunkumus
-30% su kodu: SKAITAU

Psichologinis tvirtumas: nuosekli programa, kaip drąsiai ir ramiai pasitikti gyvenimo išbandymus, valdyti neigiamas emocijas bei įveikti sunkumus

Damon Zahariades 14
Deimonas Zahariadesas pateikia žingsnis po žingsnio mokymų programą, kaip atsispirti sunkumams. Įgysite žinių, kaip išlikti atkakliems, kai gyvenimas tampa sudėtingas, o aplinkybės krypsta neplanuota linkme. Sužinosite, kaip valdyti įtampą, kontroliuoti savo impulsus bei atlaikyti nesėkmes lydintį emocinį ir psichologinį distresą.
Daugiau
5,51 €
7,87 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 3 Žuvis vandenyje
-32% su kodu: SKAITAU

Žuvis vandenyje

Eugenijus Laurinaitis 20
Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, Eugenijus Laurinaitis veda skaitytoją per visus žmogaus gyvenimo etapus ir pateikia išsamią bendravimo abėcėlę, kad nardydami it žuvys būtume sąmoningi ir atidūs, pažintume vandenis, po kuriuos plaukiojame: ar jie skaidrūs, auginantys ir teikiantis laimės? O jei žalingi ar sekinantys, kaip tai pakeisti?
Daugiau
10,02 €
14,79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 4 MOKYTOJAS. Kaip aš išmokiau juos skaityti knygas, mąstyti ir maištauti
-20% su kodu: SKAITAU

MOKYTOJAS. Kaip aš išmokiau juos skaityti knygas, mąstyti ir maištauti

Karolis Klimas 59
Tikra istorija apie dvejus mokytojavimo gimnazijoje metus įtraukia tarsi puikiausias romanas. Tai – ne tik pedagogo, bet ir savęs ieškančio žmogaus pasakojimas, skirtas visiems, kurie kada nors mokėsi (arba vis dar mokosi) mokykloje.
Daugiau
14,99 €
18,69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 5 Kaifuotoja: tikra, gniaužianti kvapą istorija apie dvigubą narkomanės gyvenimą
-30% su kodu: SKAITAU

Kaifuotoja: tikra, gniaužianti kvapą istorija apie dvigubą narkomanės gyvenimą

Tiffany Jenkins 27
Narkomanės psichologinis portretas ir narkotikų sugriautas gyvenimas iš arti: įtaigūs, prikaustantys dėmesį ir humoru, opioidinės narkomanijos krizei suteikiančiu žmogišką veidą, stebinantys memuarai.
Daugiau
6,85 €
9,79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 6 Mes pradedame iš naujo
-20% su kodu: SKAITAU

Mes pradedame iš naujo

Colleen Hoover 51
Nekantriai lauktame romano „Mes dedame tašką" tęsinyje pasakojama pakaitomis iš Lilės ir Etlaso perspektyvų: čia liejasi nuo pat veikėjų paauglystės trunkanti meilės, smurto šeimoje ir antrų galimybių istorija. „Mes pradedame iš naujo" – tai emocijų kupina kelionė, suteikianti ne tik neblėstančios vilties, bet ir drąsos visad siekti laimės, nes kiekviena pabaiga turi ir pradžią.
Daugiau
12,79 €
15,99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 7 Savivertės ugdymas: kodėl taip sunku įvertinti save?
-35% su kodu: SKAITAU

Savivertės ugdymas: kodėl taip sunku įvertinti save?

Elena Risberg 13
Motyvacijos ir krizinių būsenų ekspertė Elena Risberg atskleidžia autorinę savivertės stiprinimo bei ugdymo metodiką. Remdamiesi pavyzdžiais, užduotimis ir knygoje pateiktomis praktikomis, jūs žingsnis po žingsnio žengsite naujo dialogo su savimi keliu.
Daugiau
5,26 €
8,09 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 8 ATLANTAS: Tėvo istorija. Septynios seserys. 8 knyga
-15% su kodu: SKAITAU

ATLANTAS: Tėvo istorija. Septynios seserys. 8 knyga

Lucinda Riley, Harry Whittaker 26
Aprėpianti viso gyvenimo meiles ir netektis, peržengianti valstybes ir vandenynus tėvo Atlanto istorija veda „Septynių seserų" ciklą prie stulbinančio, nepamirštamo finalo.
Daugiau
18,75 €
21,99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 9 Karo nuotaka
-10% su kodu: NORIU10

Karo nuotaka

Ilona Skujaitė 40
Romaną „Karo nuotaka" sudaro du lygiagretūs pasakojimai apie Kotryną Jogailaitę ir jos vyrą Švedijos princą ir Suomijos kunigaikštį Joną Vazą. Tai dvi jaudinamos meilės ir karo gijos, karališki moterų ir vyrų žaidimai, susipinantys į intriguojamą dramą, kupiną aistros, išdavysčių, kovos dėl valdžios ir XVI amžiaus Lietuvos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos ir Maskvos valdovų dvarų paslapčių.
Daugiau
14,66 €
16,29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 10 Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas
-20% su kodu: SKAITAU

Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas

Matthew Perry 14
Ši atsiminimų knyga – jauki ir kartu atverianti akis; kaip draugo ranka, ištiesta bet kuriai ar bet kuriam, ieškančiam pagalbos. Šią istoriją taip nuoširdžiai, šiltai, su jam vienam būdingu humoru papasakoti galėjo tik pats M. Perry.
Daugiau
17,75 €
22,19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 11 Kakė Makė ir koncerto diena
-10% su kodu: NORIU10

Kakė Makė ir koncerto diena

Lina Žutautė 1
Kai ateina DIDŽIOJI KONCERTO DIENA, Kakė Makė ir jos naujieji draugai iš muzikos mokyklos ruošiasi lipti ant scenos ir parodyti viską, ką sugeba. BUS NUOSTABU! Bet staiga Kakę Makę apima DIDELĖ BAIMĖ. Ar išdrįs ją įveikti?
Daugiau
10,79 €
11,99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 12 Jėga. 48 galios dėsniai (sutrumpinta versija)
-28% su kodu: SKAITAU

Jėga. 48 galios dėsniai (sutrumpinta versija)

Robert Greene, Joost Elffers 8
48 galios dėsniai – pavyzdinis vadovėlis apie šiuolaikines manipuliacijas. Tai gali būti viena įdomiausių ir naudingiausių Jūsų įsigytų knygų. „Jei galia yra jūsų pagrindinis tikslas, tai yra knyga, kurios jums reikia." – The Times
Daugiau
9,05 €
12,49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 13 Ką veikia Japonija
-14% su kodu: SKAITAU

Ką veikia Japonija

Andrius Kleiva 16
„Ką veikia Japonija" – knyga apie Japoniją be įvaizdžio, tokią, kokią ją autorius mato, pats tapdamas jos dalimi. Tai ir pokalbiai su žmonėmis, kurie įvairiausiose Japonijos vietose užsiima visiškai skirtingais, bet labai įdomiais dalykais.
Daugiau
20,10 €
23,49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 14 Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos
-10% su kodu: NORIU10

Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos

Julia Cameron 14
Technologijų pažangos, automatikos ir niveliacijos amžiuje „Kūrėjo kelias" sušvyti naujai ir padeda suvokti, kad kūryba – ne tik aukštesniųjų jėgų mums duotos galios, bet ir kasdienės pratybos, tam tikras susitarimas su savo vidiniu „aš".
Daugiau
12,59 €
13,99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 15 NUODAS. Kodėl aistros apsėsti du žmonės taip blaškosi, užuot vienas kitą tiesiog mylėję? Intriguojantis, šmaikštus ir labai KARŠTAS lietuvių autorės romanas!

NUODAS. Kodėl aistros apsėsti du žmonės taip blaškosi, užuot vienas kitą tiesiog mylėję? Intriguojantis, šmaikštus ir labai KARŠTAS lietuvių autorės romanas!

Ilona Madelaine 105
Elzė, šmaikšti šviesiaplaukė didelėmis akimis, po dešimties metų grįžta į Lietuvą ir tą pat vakarą su draugėmis išlekia siausti į naktinį Vilnių. „Žudom vietoje, įkaitų neimam", – sušunka viena, vos įžengusi į klubą. „Pasinaudot ir palikt", – priduria Elzė. „Imkit ir išnaudokit... Ir palikit", – ūmai sududena jai už nugaros sodrus baritonas. Ji atsisuka – ir širdis apsąla: imk ir ką nori daryk
Daugiau
12,14 €
16,19 €
 • Tik knygynuose.

TOP 16 Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės
-10% su kodu: NORIU10

Mėlynas kraujas. Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės

Eimantas Gudas 16
Penkios įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės – neatsiejama Europos elito epochos dalis. Ar per amžių rūką, skiriantį mus nuo anų laikų, įmanoma įžvelgti ne tik jų klestėjimo, pakilimų, nuopuolių ženklus, bet ir konkrečius žmones?
Daugiau
26,99 €
29,99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 17 Veritė (knyga su defektais)

Veritė (knyga su defektais)

Colleen Hoover
Po nesėkmių, jauna rašytoja Luena Ešli sutinka imtis neįprasto darbo: garsios trilerių rašytojos Veritės Kroford vyras pasamdo ją užbaigti itin sėkmingos knygų serijos, nes jo žmona po automobilio avarijos nebepajėgia rašyti pati. Netikėtai tarp popierių šūsnies ji randa skaudžią ir iki menkiausių detalių atvirą garsiosios rašytojos autobiografiją...
Daugiau
 • Išparduota

TOP 18 Bjauri meilė
-26% su kodu: SKAITAU

Bjauri meilė

Colleen Hoover 34
Teitė Kolins, sutikusi oro linijų pilotą Mailsą Arčerį, nemano, jog patirs meilę iš pirmo žvilgsnio. Juos sieja tik viena – nenuginčijama fizinė trauka. Regis, abiem to ir užtenka: jis nenori rimtų santykių, o ji neturi laiko meilei. Viskas klostysis puikiai, jei tik Teitė laikysis dviejų Mailso taisyklių: jokių klausimų apie praeitį, jokių lūkesčių ateičiai.
Daugiau
12,26 €
16,59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 19 365 įkvėpimai mylėti
-10% su kodu: NORIU10

365 įkvėpimai mylėti

Benas Lyris 97
Labiausiai įkvepiančios Beno Lyrio mintys. Mūsų gyvenimas – nepaprastas stebuklas, jis dieviškas tiek, kiek gebame įdėti širdies.
Daugiau
13,49 €
14,99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 20 Gliukozės revoliucija. Gyvenimą keičianti cukraus kiekio kraujyje subalansavimo galia
-37% su kodu: SKAITAU

Gliukozės revoliucija. Gyvenimą keičianti cukraus kiekio kraujyje subalansavimo galia

Jessie Inchauspe 9
Kokie simptomai apie tai byloja? Noras užkandžiauti, nuovargis, nevaisingumas, hormoniniai sutrikimai, aknė, raukšlės... Laikui bėgant išsivysto tokios ligos kaip II tipo diabetas, vėžys, demencija ir širdies ligos.
Daugiau
12,54 €
19,99 €
 • Turime sandėlyje.