Iš viso: 13,39 €
Rage
Rage

Kaina internetu: 13,39 €

  • Išsiųsime per 14–18 d. d.
The followup to the hotly anticipated ROAR, RAGE is the second novel in the Stormheart series, a crossover fantasy romance for fans of Kristin Cashore and Victoria Aveyard.
13.39
  • Autorius: Cora Carmack
  • Leidėjas:
  • Metai: 20180612
  • Puslapiai: 352
  • ISBN-10: 1250194024
  • ISBN-13: 9781250194022
  • Formatas: 13.8 x 20.8 x 3 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Rage Minkšti viršeliai - 20180612

Atsiliepimai

Formatai:

13,39 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

Aprašymas

The followup to the hotly anticipated ROAR, RAGE is the second novel in the Stormheart series, a crossover fantasy romance for fans of Kristin Cashore and Victoria Aveyard.

  • Kaina internetu: 13,39 €
  • Už šią prekę gausite 0.4 knygų eurų!
  • Išsiųsime per 14–18 d. d.

Formatai:

13,39 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

  • Autorius: Cora Carmack
  • Leidėjas: Macmillan USA
  • Metai: 20180612
  • Puslapiai: 352
  • ISBN-10: 1250194024
  • ISBN-13: 9781250194022
  • Formatas: 13.8 x 20.8 x 3 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Atsiliepimai

  • Atsiliepimų nėra
0 pirkėjai įvertino šią prekę.
  • 5
  • 0%
  • 4
  • 0%
  • 3
  • 0%
  • 2
  • 0%
  • 1
  • 0%