Iš viso: 11,49 €
Queen of Ruin
Queen of Ruin

Kaina internetu: 11,49 €

  • Išsiųsime per 14–18 d. d.
The breathtaking sequel to Grace and Fury. A fierce tale of sisterhood, courtly intrigue, and heart pounding action, perfect for fans of Red Queen and The Selection.
11.49
  • Autorius: Tracy Banghart
  • Leidėjas:
  • Metai: 20190711
  • Puslapiai: 400
  • ISBN-10: 1444943014
  • ISBN-13: 9781444943016
  • Formatas: 13 x 19.8 x 3.8 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Queen of Ruin Minkšti viršeliai - 20190711

Atsiliepimai

Formatai:

11,49 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

Aprašymas

The breathtaking sequel to Grace and Fury. A fierce tale of sisterhood, courtly intrigue, and heart pounding action, perfect for fans of Red Queen and The Selection.

  • Kaina internetu: 11,49 €
  • Už šią prekę gausite 0.34 knygų eurų!
  • Išsiųsime per 14–18 d. d.

Formatai:

11,49 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

  • Autorius: Tracy Banghart
  • Leidėjas: Hachette Children's Book
  • Metai: 20190711
  • Puslapiai: 400
  • ISBN-10: 1444943014
  • ISBN-13: 9781444943016
  • Formatas: 13 x 19.8 x 3.8 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Atsiliepimai

  • Atsiliepimų nėra
0 pirkėjai įvertino šią prekę.
  • 5
  • 0%
  • 4
  • 0%
  • 3
  • 0%
  • 2
  • 0%
  • 1
  • 0%