Iš viso: 12,49 €
A Bad Boy Stole My Bra
A Bad Boy Stole My Bra

Kaina internetu: 12,49 €

  • Išsiųsime per 16–20 d.d.
An authentic take on the twists and turns of teenage life, following the tempestuous relationship of neighbouring teens Riley and Alec. Contemporary YA romance with appeal to fans of Louise Rennison and Holly Smale, written by an 18-year-old author.
12.49
  • Autorius: Lauren Price
  • Leidėjas:
  • Metai: 20180712
  • Puslapiai: 304
  • ISBN-10: 1785301780
  • ISBN-13: 9781785301780
  • Formatas: 12.8 x 19.8 x 2.5 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

A Bad Boy Stole My Bra | Lauren Price | knygos.lt

Atsiliepimai

Formatai:

12,49 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

Aprašymas

An authentic take on the twists and turns of teenage life, following the tempestuous relationship of neighbouring teens Riley and Alec. Contemporary YA romance with appeal to fans of Louise Rennison and Holly Smale, written by an 18-year-old author.

  • Kaina internetu: 12,49 €
  • Už šią prekę gausite 0.37 knygų eurų!
  • Išsiųsime per 16–20 d.d.

Formatai:

12,49 € Nauja knyga
minkšti viršeliai

  • Autorius: Lauren Price
  • Leidėjas: Black and White Publishing
  • Metai: 20180712
  • Puslapiai: 304
  • ISBN-10: 1785301780
  • ISBN-13: 9781785301780
  • Formatas: 12.8 x 19.8 x 2.5 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Anglų

Atsiliepimai

  • Atsiliepimų nėra
0 pirkėjai įvertino šią prekę.
  • 5
  • 0%
  • 4
  • 0%
  • 3
  • 0%
  • 2
  • 0%
  • 1
  • 0%