Perskaitei knygą? Parduok ją KNYGOS.LT!
Bendros naujienos

Namuose nebetelpa perskaitytos knygos? Parduok jas KNYGOS.LT!

Jei esate nors kiek panašūs į mane, tuomet jūsų namuose knygos yra visur: lentynose, ant stalo, ant palangės, gal net ir ant grindų. Juk skaitymas yra tiesiog nuostabus laiko praleidimo būdas! Tačiau būna knygų, iš kurių jau pasiėmėme viską ir daugiau jų nebeskaitysime. Ką daryti su tokiomis knygomis? Be abejo, parduoti jas KNYGOS.LT! Taip atlaisvinsite vietą naujoms knygoms (jei einate iš proto dėl japoniško namų tvarkymosi meno, tuomet jums tikrai niežti nagai atlaisvinti namų erdvę) ir suteiksite galimybę knygai toliau tęsti savo misiją – džiuginti ir lavinti jau kitus skaitytojus.

Jurgita ir Simona laukia Jūsų Vilniuje!

Jurgita ir Simona laukia Jūsų Vilniuje, Gedimino pr. 52!

Nuo ko pradėti?

Knygos.lt puslapio viršuje galite rasti nuorodą „Perskaitei? Parduok knygą!“ Apsilankę šiame puslapyje rasite dokumentus, kuriuos turite atsispausdinti, užpildyti ir atsinešti kartu su perskaitytomis knygomis: knygų pardavimo sutartį ir sutarties priedą. Pardavimo sutartyje rasite visas knygų pardavimo sąlygas, o sutarties priede turėsite nurodyti parduodamų knygų autorius, pavadinimus ir kainą. Nepamirškite, kad kainos laukelyje turite nurodyti pirkėjo sumokamą kainą, nuo šios sumos mums atiteks 30% komisinis mokestis. Knygų būklės įvertinti jums nereikia – tai padarysime mes.

Knygos.lt darbuotoja Jolanta

Jolanta Jūsų knygučių laukia Kaune, Brastos g. 13

Kur atnešti perskaitytas knygas?

Kartu su užpildytais dokumentais ir perskaitytomis knygomis atkeliaukite į mūsų logistikos centrą Brastos gatvėje 13 Kaune ir atiduokite juos mūsų žaviajai kolegei Jolantai – ji pasirūpins, kad jūsų parduodamos knygos atsidurtų KNYGOS.LT puslapyje. Jei esate iš Vilniaus, perskaitytas knygas galite atnešti į atsiėmimo punktą Gedimino pr. 52 (Copy 1 patalpose) – Simona ir Jurgita jūsų nekantriai laukia! Taip pat knygutes į mūsų logistikos centrą Kaune galite atsiųsti paštu. Jūsų parduodamos knygos turėtų būti tvarkingos, lietuviškos ir nelabai senos.

Stebėkite operacijas ir keiskite kainasMano profilis

Kai jūsų parduodamos knygos bus suvestos į sistemą ir atsiras KNYGOS.LT perskaitytų knygų puslapyje, o jas matyti ir keisti kainą galėsite savo profilyje. Tiesiog paspauskite nuorodą „Mano parduodamos knygos“ ir galėsite pamatyti knygos statusą, nustatytą kainą, sumą, kuri atiteks jums pardavus knygą. Paspaudę nuorodą „Mano sąskaita“ matysite paskutines operacijas, sukauptus pinigėlius už knygas. Jūsų KNYGOS.LT sąskaitoje pinigėliai atsidurs praėjus 14 dienų po knygos nupirkimo.

Parduokite ir… pirkite!

Smagiausia dalis ta, kad sukauptus pinigus už parduotas knygas galite panaudoti perkant naujas knygutes! Sukauptais pinigėliais galite padengti net ir 100% užsakymo sumos – Jums tereikia darant užsakymą į nuolaidos kodo laukelį įvesti kodą KNYGOSLT-SASK ir taip panaudosite sukauptą pinigų sumą. Jei visgi norite, kad pinigėliai atsidurtų jūsų sąskaitoje, tai padaryti galite sukaupę 14.48 €.

Džiaukitės knygomis, o jas perskaitę atneškite mums – mes padėsime joms surasti naujus šeimininkus!

Dovilė Remeikaitė

Mėlynos akys, didžiulė meilė knygoms ir dar didesnis noras pasidalinti savo atradimais!